×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۴ اسفند - ۱۳۹۹  
true
false

به گزارش خبرگزاری راسان خبر از ایلام؛ “علی اصغر کاظمی” مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت:  طول پروژه از میدان ارغوان  تا پایانه مرزی مهران ۱۰۲کیلومتر می باشد که ۸۲کیلومتر آن به صورت ۴خطه اجرا شده و۲۰کیلومتر باقیمانده در قالب سه قطعه در دست اقدام  است.

وی افزود: در این مسیر پروژه تقاطع غیر همسطح ارغوان با ادامه دیوار کشی و احداث زیرگذر در حال تکمیل شدن است،  در قطعه اول حد فاصل روستای مهدی آباد تا تقاطع ماربره  ۴  کیلومتر به صورت بزرگراه تکمیل و زیر بار ترافیک قرار دارد  و۷ کیلومتر دیگر این قطعه در دست احداث می باشد، در این قطعه دو رشته تونل به طولهای ۷۴۰ و ۸۵۰ متر وجود دارد ،حفاری تونل ۷۵۰متری به پایان رسیده و پیمانکار در حال آماده سازی لاینینگ ( پوشش بتونی) این تونل بوده  و حفاری تونل ۸۵۰ متری نیز با انجام ۵۶۰ متر در حال اجرا است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اظهار داشت: قطعه دوم به طول ۱۹ کیلومتر حد فاصل ماربره تا تقاطع صالح آباد است که مجموعاً ۱۵کیلومتر آن تکمیل و زیر بار ترافیک قرار دارد و ۴ کیلومتر باقی مانده نیز در دست اجرا است .

وی در ادامه مسیر ساماندهی تقاطع صالح آباد به طول ۲٫۵کیلومتر به صورت همسطح انجام گرفته است و تقاطع غیر همسطح آن با پیشرفت  ۲۰درصد  در دست اجرا می باشد.

وی در مورد قطعه سوم  گفت: از صالح آباد تا تقاطع سد شهید آل اسحاق ۲۵ کیلومتر  به صورت چهار خطه انجام شده و هم اکنون تکمیل پلهای بزرگ در منطقه کنجانچم  در حال اجرا است و  اصلاح مسیر رفت نیزدر این منطقه (کنجانچم ) به انجام رسیده و برای تکمیل مسیر برگشت نیز  در حال برآورد و بررسی اجرای عملیات تکمیلی هستیم  .

وی ادامه داد: در روزهای آینده عملات اجرایی شش بانده شدن مسیر مهران تا پایانه مرزی و ایجاد مسیر پیاده راه اربعین در کنار این طرح و همچنین احداث تقاطع های غیر همسطح کنارگذر های مهران را اجرایی خواهیم کرد.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true