×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۷ اسفند - ۱۳۹۹  
true
false

n00174801-b

به گزارش راسان خبر به نقل از خبرگزاری دفاع مقدس؛ با حضور حجت الاسلام شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان رسانه ها از برترین رسانه ها و خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت تجلیل شد.
دومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت اردیبهشت ماه سال امسال با اعلام فراخوان شرکت در مسابقه آغاز شد که از بین بیش از هزار اثر رسیده، ۸۱۱ اثر مورد بررسی و کارشناسی هیئت داوران قرار گرفت و در پایان ۴۳ اثر در بخش های مصاحبه، خبر، گزارش، مقاله و یادداشت، عکس، گزارش خبری، برنامه های سیما، گزارش خبری و برنامه های صدا به عنوان برگزیده شناخته شدند که در پایان مراسم با حضور حجت الاسلام شهیدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، سردار انصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران، انتظامی، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام دعائی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات، موسوی مقدم قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما با اهدای لوح یادبود و جایزه تقدیر شد.
خبرنگار خبرگزاری دفاع مقدس در بخش تجلیل از رسانه ها و خبرنگاران فعال در حوزه ایثار و شهادت به عنوان خبرنگار برتر معرفی شد. مجید اکبری، دبیر اجتماعی شبکه خبر، رجب علی سبحانی از خبرگزاری صدا و سیما، سید رضا سمیع خوانی از اداره کل اخبار صدا، حمیدرضا گلدوزی خبرنگار شبکه خبر، انسیه ایزدی نسب خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رسول خانی از روزنامه اطلاعات، افسانه پریشان از روزنامه اعتدال، نجمه سادات مولایی خبرنگار تسنیم و سیده فاطمه سادات کیایی از خبرگزاری دفاع مقدس تقدیر شدند.
همچنین از تلاش های موسوی مقدم قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مسیح مهاجری مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی تقدیر شد.
از دو خبرگزاری ایسنا و ایرنا به دلیل بیشترین فعالیت خبری در حوزه ایثار و شهادت و پوشش اخبار بنیاد شهید تقدیر شد. بهروز ساعی مدیر مسئول پایگاه  خبری تحلیل فاش نیوز و و داوود حسین زاده پایگاه خبری شهید خبر به عنوان پایگاه تخصصی فعال در حوزه ایثار و شهادت با گرایش انتقادی مورد تقدیر قرار گرفتند.
نفرات برگزیده جشنواره در دو بخش سراسری و استانی به شرح زیر است:
نفرات برگزیده در بخش خبر، بخش سراسری
هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان را حایز رتبه اول نداستند.
نفر دوم به صورت مشترک؛ مهناز بیرانوند از خبرگزاری ایرنا و سمیه قربانی از خبرگزاری ایکنا
نفر سوم به صورت مشترک؛ معصومه بدخشان از خبرگزاری شبستان و ناصر مولائی از خبرگزاری ایسنا
در بخش استانی
نفر اول؛ حسین احمدی از روزنامه قدس مازندران
نفر دوم؛ آرزو جمالوندی از هفته نامه افق نو ایلام
نفر سوم؛ ابراهیم شریفی از خبرگزاری ایسنای لرستان_خرم آباد
نفرات برگزیده در بخش مصاحبه بخش سراسری
نفر اول؛ حمیرا حیدریان از روزنامه ایران
نفر دوم به صورت مشترک؛ مجید زندی از روزنامه جمهوری اسلامی و بفشه سام گیس از روزنامه اعتماد
نفر سوم به صورت مشترک؛ علی البرزی از روزنامه قدس و زهرا بختیاری از خبرگزاری ایسنا
در بخش استانی
نفر اول؛ مهری فروغی ابری از خبرگزاری تسنیم اصفهان
نفر دوم؛ زینب تاج الدینی از روزنامه اصفهان زیبا
نفر سوم؛ سید حرمت الله موسوی مقدم از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایلام
نفرات برگزیده در بخش گزارش؛ بخش سراسری
نفر اول؛ مریم خباز از روزنامه جام جم
نفر دوم به صورت مشترک؛ سید محمد مشکوة الممالک از روزنامه کیهان و میثم امینی از روزنامه همشهری پایداری
نفر سوم به صورت مشترک؛ سارا اعلایی از روزنامه آفتاب یزد و عطیه همتی از خبرگزاری مهر
در بخش استانی
نفر اول؛ فوزیه یکتاپور از خبرگزاری ایسنا اصفهان
نفر دوم؛ محمدحسین حسین‌پور از نشریه خط هشت اردبیل
نفر سوم؛ مهدی عسگری از روزنامه خراسان
نفرات برگزیده در بخش مقاله و یادداشت؛ بخش سراسری
نفر اول؛ مریم یوشی‌زاده از پایگاه خبری جام جم آنلاین
نفر دوم؛ امیررضا طوسی نژاد از روزنامه اطلاعات
نفر سوم؛ کاوه کهن مهر از همشهری پایداری
در بخش استانی
نفر اول؛ غلامرضا بنی اسدی از روزنامه خراسان
نفر دوم؛ مهدی کاکاخانی از ماهنامه وریا ایلام
نفر سوم؛ معصومه جعفری از روزنامه سبحان فارس
نفرات برگزیده در بخش عکس؛ بخش سراسری
نفر اول؛ سیده فرشته عبدی از خبرگزاری ایسنا و ایکنای خراسان جنوبی_بیرجند
نفر دوم؛ محمدحسن غضنفری هرندی از خبرگزای مهر اصفهان
نفر سوم مقداد مددی از خبرگزاری تسنیم
در بخش استانی
نفر اول؛ سعید کاظمی از خبرگزاری شبستان خراسان جنوبی
نفر دوم؛ جمشید فرجوند فردا از سیروان نیوز کردستان
نفر سوم؛ فائزه کابلی کفشگیری از پایگاه خبری گلستان ما، استان گلستان
نفرات برگزیده در بخش گزارش خبری و برنامه های صدا و سیما
قدرت باقری در بخش مستند از صدا و سیمای ایلام
پروین شهسواری در بخش مستند گزارشی از صدا و سیمای کرمانشاه
مریم حسین پور در بخش گزارش خبری از خبرگزاری صدا و سیمای گیلان
حمید طالبی فرد در بخش نماهنگ از صدا و سیمای خوزستان
نفرات برگزیده در بخش گزارش خبری و برنامه های صدا
مهرنوش ایران خواه در بخش مستند از صدای جمهوری اسلامی ایران، هرمزگان
کیاناز کاوه از برنامه رادیویی رادیو ایران
رضا بحرایی در بخش نمایش رادیو از کرمانشاه
سمیه نجفی در بخش گزارش از رادیو فرهنگ

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true