×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۸ اسفند - ۱۳۹۹  
true
false

به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی؛ ئیس مطالعات انرژی و تحلیل سیستم‌های شرکت پالایش گاز ایلام گفت: مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با تعریف چشم انداز ” پالایش گاز ایران، صنعتی سرآمد و رقابت پذیر در تراز جهانی در افق ۱۴۰۴ ” از سال ۱۳۹۶ اقدام به تعریف ارکان جهت ساز و تدوین کارتهای BSC در سطح صنعت پالایش گاز نموده و در ادامه به منظور جاری سازی فرآیند مدیریت استراتژیک در شرکتهای پالایش گاز ، نسبت به پیاده سازی سامانه یکپارچه تحقق اهداف استراتژیک تحت عنوان BSC MASTER  اقدام نموده است .
وی هدف از ایجاد و استقرار سامانه مذکور را دریاقت دوره ای مقادیر شاخص های استراتژیک از پالایشگاهها و پایش میزان تحقق اهداف در سطح صنعت پالایش گاز کشور عنوان کرد.
رئیس مطالعات انرژی و تحلیل سیستم‌های  پالایشگاه گاز ایلام اظهار داشت: از دیگر مزایای این سامانه ، فراهم شدن امکان بررسی و مقایسه عملکرد وضعیت پالایشگاهها در سطح داخلی و مقایسه عملکرد صنعت پالایش گاز کشور با صنایع پیشرو جهانی می باشد که در نتیجه بستر لازم را برای بهبود و ارتقاء شاخصهای استراتژیک فراهم می نماید.
وی تصریح کرد: پالایشگاه گاز ایلام از ابتدای استقرار این سامانه، با پیگیری و تلاش مستمر موفق گردید شرکت پیشرو در زمینه ایجاد ارتباط و ارسال اطلاعات شاخصهای استراتژیک از سامانه داخلی به سامانه مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز باشد.
وی افزود: وجود فرآیندهای چابک و داده های بروز در سطح پالایش گاز ایلام از عوامل مهم در زمینه استقرار سریع سامانه مذکور است که به واسطه آن تعریف و تعیین ۱۴۰ قلم اطلاعاتی در حوزه های مهندسی ، عملیات، HSE ، بهره وری و پژوهش در مدت زمانی کوتاه و با مشارکت واحدهای  مذکور میسر شده است.
وی ابراز امیدواری کرد که با تداوم تلاش و همکاری اثربخش واحدهای مختلف پالایشگاه، روند اعمال شاخصهای استراتژیک و تکمیل و پایش آنها به منظور دستیابی به نتایج مطلوب تر ، استمرار و تداوم خواهد داشت.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true