×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۴ اسفند - ۱۳۹۹  
true
false

فرزان عزت‌پور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان ایلام  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار راسان خبر در ایلام، گفت: رویکرد و سیاست‌های صندوق در حمایت از ایجاد و توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک، حمایت از کارآفرینان روستایی با استفاده از منابع مشترک صندوق توسعه ملی، حمایت از صندوق‌های خرد محلی زنان روستایی و عشایر، حمایت از طرح اشتغالزایی در قالب هر روستا یک محصول، حمایت از طرح روستای بدون بیکار در استان، حمایت از طرح‌های مشارکتی و غیر مشارکتی در مناطق محروم و… است.

وی افزود: این صندوق از ابتدای سال تا بیستم خرداد ماه سال جاری ۱۲ فقره تسهیلات اشتغالزایی روستایی با اعتبار ۵۵ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال پرداخت کرده و برای ۳۷ نفر اشتغال ایجاد شده است.

 مدیر صندوق کارآفرینی امید استان ایلام، اظهار کرد: همچنین در قالب طرح صندوق‌های خرد محلی تعداد ۴۶ فقره تسهیلات اشتغال روستایی با اعتبار ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال پرداخت کرده است و تعداد ۲۰۰ مورد جهت حمایت از آنان شناسایی و در دست اقدام است.

عزت‌پور افزود: در قالب طرح هر روستا یک محصول تعداد ۷۰  فقره تسهیلات با اعتبار ۲۳ میلیارد و ۹۰ میلیون ریال پرداخت شده و هفت روستا با اعتبار ۵۵ میلیارد ریال شناسایی و در دست اقدام است.

وی ادامه داد: ۴ میلیارد و ۸۵ میلیون ریال تسهیلات در قالب طرح روستای بدون بیکار پرداخت شده و ۶ روستای دیگر نیز شناسایی و در دست اقدام است.

عزت‌پور گفت: سال گذشته ۴۷۵ فقره تسهیلات اشتغالزایی با اعتبار ۳۹۵ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال و اشتغال ۶۱۷ نفر پرداخت شد که نقش برجسته و موثری در حمایت از کارآفرینان روستایی داشته است.

به گفته‌ی عزت‌پور، صندوق کارآفرینی امید با حمایت از پروژه‌های گل نرگس، پرورش میش داشتی، حوزه بوم گردی، اپلیکیشن‌های حوزه فناوری و حمایت از کارآفرینان در بخش‌های خدمات، صنعت و کشاورزی توانسته خدمات ارزنده‌ای به کارآفرینان ارائه دهد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true