به گزارش  راسان خبر از روابط عمومی شرکت ملی پست، در مراسم دید و بازدید نوروزی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل با کارکنان در سالن مهر مرکز تجزیه و مبادلات مهندس نعمتی ضمن بیان مطلب فوق گفت: با توجه به برنامه های تدوین شده در سال گذشته امیدواریم بتوانیم چالش های سال جاری را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی تصریح کرد: ضروری است در بحث ساختار اقدامات اساسی در شبکه پستی انجام شود و شبکه ای هوشمند و فکور طراحی کنیم که تصمیم گیری و عملیات اجرایی آن با پشتوانه فکری قوی صورت گیرد.

مدیر عامل با اشاره به اینکه صرف ارائه سرویس های متنوع بدون در نظر گرفتن جوانب امر می تواند آسیب زننده باشد افزود: شرایط را باید به گونه ای فراهم کنیم که فضا برای نوآوری، خلاقیت و استفاده از همه فرصت ها فراهم شود و اطمینان دارم با مباحثی که در مدیریت شکل گرفته می توانیم شبکه ای مقتدر و توانمند در ارائه خدمات پستی ارائه کنیم .

مهندس نعمتی هدف غایی شبکه پستی را خدمت به مردم و تسهیل در کار هموطنان و ایجاد رفاه و آسایش برای آنان عنوان کرد و گفت: هزینه ای که از مردم اخذ می کنیم باید در قبال ارائه سرویس و خدمت با کیفیت و مطلوب از سوی ما به عنوان یک شبکه حاکمیتی صورت گیرد.

معاون وزیر خاطر نشان کرد: شبکه پستی باید در عرضه خدمات پایه که انحصاراً در اختیار دارد و قاعدتا بخش خصوصی قادر به ارائه این خدمات نیست عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

مدیر عامل بهبود عملکرد شبکه پستی را مرهون زحمات و تلاش های تمامی مدیران و کارکنان شرکت ملی پست در سنوات گوناگون عنوان کرد و گفت: شبکه پستی در سال گذشته توانست ۵۰۰ میلیون مرسوله را جابجا کند و به لحاظ مالی با ۱۱ درصد رشد درآمد عملکرد مناسبی نشان دهد که امیدواریم با تمهیدات صورت گرفته در سال جاری شاهد رشد ۲ برابری در زمینه درآمد باشیم.

رئیس هیئت مدیره با بیان اینکه در دوره کنونی اعتقاد بر این است که تکریم همکاران باید از اولویت های مسئولین شبکه پستی باشد تصریح کرد: همانطور که در ابتدای این مسئولیتم قول دادم، موضوع ارتقای معیشتی و رفاهی کارکنان پست مورد توجه قرار گرفت که خوشبختانه این امر با کمک تمامی کارکنان و مدیران و صد البته حمایت های مقام عالی وزارت به انجام رسید.

وی با اشاره به اعطای پروانه اپراتور های بخش خصوصی پست در پایان سال گذشته خاطر نشان کرد: شرکت ملی پست به عنوان قدیمی ترین ابزار ارتباطی و با دارا بودن ظرفیت ها و استعدادهای فراوان همچنان نقش پررنگی در ارائه خدمات پستی خواهد داشت که حتی بخش خصوصی هم می تواند از امکانات آن بهره مند شود.

مهندس نعمتی با اشاره به اینکه همواره شعار هایمان باید ناظر به واقعیت و حقیقت باشد تاکید کرد: اگر شعار یا تبلیغی از سوی ما مطرح می شود باید قبل از هر چیز عملی بودن آنرا در نظر بگیریم.

وی استفاده از ظرفیت و توانمندی جوانان را بویژه در بخش های مدیریتی و تصمیم سازی از دیگر برنامه های شبکه پستی برشمرد و گفت: هرگاه به جوانان اعتماد کردیم حقیقتا نتیجه مطلوبی بدست آمد و امیدواریم با کمک جوانان خوش فکر و خلاق در سال ۹۷ اتفاقات خوبی برای صنعت پست کشور رقم بخورد.

در این مراسم که اعضای هیئت مدیره و معاونین مدیر عامل نیز حضور داشتند، معاونین مدیر عامل در سخنانی گزارشی از عملکرد سال گذشته در حوزه برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت، فنی و بازرگانی و فناوری ارائه دادند و برنامه های سال جاری خود را تشریح کردند.  

شایان ذکر است برنامه دیگری در راستای دیدار نوروزی پیش بینی نشده و مدیران و همکاران عزیز در روزهای آتی از عزیمت به منظور دیدار نوروزی خودداری نمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.