به گزارش  راسان خبر از روابط عمومی شرکت ملی پست؛ در جریان دیدار نوروزی مهندس نعمتی معاون وزیر،رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست که در سالن مهر مرکز مکانیزه برگزارگردید، معاونین مدیرعامل ضمن گزارش عملکرد سال گذشته به برنامه های حوزه کاری خود در سال جدید اشاره کردند.

در ابتدای این مراسم معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل با بیان اینکه رویکرد اصلی شبکه در حوزه فنی اصلاح موضوعات ساختاری است که از آن جمله می توان به تفکیک اداره کل تجزیه و مبادلات و استان تهران اشاره کرد و افزود : مسیر موفقیت هر سازمان از مشتری می گذرد که تحقق کیفیت از منظر مشتری بسیار حائز اهمیت می باشد.

احمدی با اشاره به اینکه سال ۹۷، سال تحول ، برنامه و پروژه محوری برای شبکه پستی است گفت: توسعه بخش های بازار ،زیر ساخت و کیفیت در قالب ۴۰ پروژه راهبردی برای ظرف ۶ ماه آینده پی ریزی شده است.

در ادامه احمد زاده معاون برنامه ریزی ، پشتیبانی  و توسعه مدیریت، بر ارتقاء سطح معیشت و رفاه کارکنان در شش ماهه دوم ۹۶ تاکید و با اشاره به افزایش مبلغ پرداختی مناسبت ها نسبت به مدت مشابه سال قبل و اصلاح پرداخت انکسار موزعین بر اساس سیستم تعیین شده به آنها ، افزود:نظر به اهمیت بخش توزیع و کیفیت خدمات این حوزه، پکیج کامل نامه رسانی در اختیار آنان قرار گرفت.

سپس سرپرست معاونت فناوری اطلاعات با اشاره به اصلاح ساختار در سه ماهه آخر سال گذشته در زیر مجموعه های این معاونت گفت: پروژه GNAF و استاندارد سازی نشانی ریشه ای ترین پروژه در شبکه است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد به طوری که در سال ۹۶ تعداد ۷۶ شهر در برنامه به هنگام سازی ،پالایش آدرس و استاندارد سازی نشانی قرار گرفت که در ۲۷ اردیبهشت سال جاری ۶۵ شهر از ۷۶ شهر اشاره شده به بهره برداری خواهد رسید.

میرزایی با بیان اینکه تکنولوژی باعث کاهش هزینه و افزایش سرعت و دقت در شبکه است ، افزود:در سال ۹۶ حوزه فناوری اطلاعات در بین دستگاههای زیر مجموعه وزارت ارتباطات در شاخص عمومی دولت الکترونیک و هوشمند سازی رتبه اول را کسب نمود ،که از جمله فعالیت های این حوزه در سال گذشته می توان به پیاده سازی پرداخت الکترونیکی وجوه COD با اختصاص حدود ۲۰۰۰ دستگاه pos ، مکانیزه شدن اتوماسیون باجه های معطله،پیاده سازی سامانه حضوروغیاب و تجمیع بانک های اطلاعاتی کد پستی در سال ۹۶ اشاره کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.