به گزارش راسان خبر از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی اظهار کرد: این میزان اعتبار در سال های گذشته ۴۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال بوده و سال ۹۶ این میزان حدود ۲۰۰ درصد افزایش یافت.

وی افزود: اختصاص اعتبارات عمرانی ضامن تکمیل زیرساخت شهرک های صنعتی ایلام است و این شرکت تمام تلاش خود را برای حمایت و تامین اعتبارات لازم از منابع ملی برای ایجاد زیرساخت های مورد نیاز شهرک ها و نواحی صنعتی را بکار خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام بر تکمیل طرح‌های عمرانی و زیرساختی نیمه تمام تاکید کرد و گفت: با اجرای این طرح‌ها زمینه توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی استان و به تبع زمینه توسعه اشتغال و تولید فراهم می‌شود.

دارایی یادآور شد: طی فرآیند سه ساله تا پایان سال ۹۶ در مجموع ۳۷۰ هکتار اسناد تفکیکی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان صادر شد که از ابتدای تاسیس شرکت تا سال ۹۳ دارای رشد ۲۰۰ درصدی بوده است.

وی اضافه کرد: یکی از راه های ایجاد اشتغال پایدار و ترغیب سرمایه گذاران ایجاد زیرساخت های مناسب در شهرک ها و نواحی صنعتی است که دولت تدبیر و امید در این راستا سال های گذشته اعتبارهای مناسبی را به استان ایلام اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام گفت: انتظار می رود این شرکت با توسعه و بهبود زیرساخت ها و آماده سازی آن برای واحدهای صنعتی و تولیدی، نقش مهمی در چرخه تولید ایفا کند و زمینه حضور سرمایه گذاران در این مناطق فراهم شود.

دارایی اضافه کرد: شهرک ها و نواحی صنعتی کانون اصلی تولید و اشتغال هستند و ضرورت توجه به تکمیل زیرساخت ها و تاسیسات این شهرها و نواحی صنعتی باید بیشتر شود.

دارایی گاز رسانی به شهرک های صنعتی مهران، دهلران و نواحی صنعتی ملکشاهی و بدره، برق رسانی به ناحیه صنعتی شباب، آب رسانی به نواحی صنفی ایلام، شباب و لومار، احداث اطاقک چاه و خط انتقال آب نواحی صنعتی شباب و سیروان را از مهمترین پروژه های عمرانی شرکت شهرک های صنعتی استان در سال گذشته عنوان کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.