به گزارش راسان خبر از  روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام در دیدار با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ضمن تبریک انتصاب به ایشان، بیان داشت: این شرکت تمام تلاش خود را برای حمایت و تامین اعتبارات لازم از منابع ملی برای ایجاد زیرساخت های مورد نیاز شهرک ها و نواحی صنعتی بکارخواهد گرفت.

دارایی افزود: یکی از راه های ایجاد اشتغال پایدار و ترغیب سرمایه گذاران در استان ایجاد زیرساخت های مناسب در شهرک ها و نواحی صنعتی است که دولت تدبیر و امید در این راستا در سال های گذشته اعتبارهای مناسبی را به استان ایلام اختصاص داده است.

وی یادآور شد: شرکت شهرکهای صنعتی استان با توسعه و بهبود زیرساختها و آماده سازی آن برای واحدهای صنعتی و تولیدی، نقش مهمی در چرخه تولید ایفا می کند و زمینه حضور سرمایه گذاران در شهرکها و نواحی صنعتی را فراهم می نماید.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام، تعیین تکلیف استفاده از اوراق خزانه اسلامی برای پرداخت به پیمانکاران، زمان محدود برای جذب اعتبارات و لزوم تمدید آن، عدم استقبال پیمانکاران از پروژه هایی که از محل اوراق خزانه تامین اعتبار می شوند و … از مهمترین مباحث مطرح شده در این دیدار عنوان کرد.

دارایی با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری بنام سال “حمایت از کالای ایرانی”اضافه کرد: شهرک ها و نواحی صنعتی کانون اصلی تولید  و اشتغال هستند و ضرورت توجه به تکمیل زیر ساخت ها  و تاسیسات این شهرک ها و نواحی صنعتی باید بیشتر شود.

وی با بیان اینکه ما از تمام ظرفیت های استان برای تامین زیرساختهای مورد نیاز واحدهای صنعتی استفاده خواهیم کرد،تاکید کرد: تخصیص اعتبارات عمرانی امسال باید با سال های قبل متفاوت باشد تا بتوانیم در راستای پوشش نامگذاری سال موفق باشیم.

دارایی اظهار امیدواری کرد: با همت وتلاش مضاعف مسئولین استان و مردم و تعامل و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی توسعه عمران وآبادانی استان با شتاب بیشتری ادامه یابد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.