به گزارش راسان خبر از ایثار ایلام، سلیمانیان  نشست هم‌اندیشی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با اشاره به اینکه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری همواره خدمت‌رسانی به ایثارگران را مورد تاکید قرار داده اند، افزود: به تعبیر حضرت امام (ره) نباید خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برای رفع مشکلاتشان در پیچ و خم نظام اداری گرفتار شوند، لذا رسیدگی به مشکلات ایثارگران یک اولویت و یک تکلیف بری همه مدیران و مسئولان است.
وی  افزود: ما همواره خود را مدیون شهدا و ایثارگران دانسته و تمام تلاش خود را برای خدمت به جامعه ایثارگری به کار می‌گیریم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام  ادامه داد: جامعه ایثارگری ما دارای روحی بلند و دچار مشکلات زیادی هستند اما به دلیل داشتن همین روح بلند، بیشتر اوقات از پیگیری مشکلات خود صرف‌نظر می‌کنند.
رستمیان تصریح کرد: با توجه به  نبود بستر مناسب و نبود کارخانه و بنگاه‌های زود بازده در استان ایلام، بحث بیکاری و اشتغال از اساسی ترین مشکلات جامعه ایثارگری ایلام است.
مدیرکل بنیاد ایلام با تشکر از تلاشها و اقدامات کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و شهرستان ایلام گفت: خدمت بی‌منت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران مهم‌ترین وظیفه بنیاد است و در این زمینه باید اقدامات اساسی انجام شود.
وی افزود: شهدا خودشان گوهر گران بهائی شدند و درخشیدند و خانواده‏هاى شهدا با رفتار خود، باایمان خود، با صبورى خود، این گوهر درخشنده را در معرض دید همه قراردادند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.