به گزارش راسان خبر؛ رئیس دانشگاه ایلام در اختتامیه‌ی هشتمین جشنواره درون استانی حرکت ، اظهار کرد: دانشگاه ماموریت‌های متعددی دارد و و افتخار ما این است که بگوییم تعریف ما در عمل ثابت شده این است که دانشگاه دبیرستان بزرگی نیست و برنامه‌های متنوعی را اجرا کرده و خواهد کرد.

علی اکبری  با تاکید بر اینکه در دانشگاه برنامه‌ای را فقط برای دلخوش کردن کسی اجرا نمی‌کنیم و مانع اجرای هیچ برنامه‌ای به سفارش کسی نمی‌شویم، تصریح کرد: برنامه‌ی همه‌ی انجمن‌ها ، تشکل‌ها و کانون‌ها ارزش خاص خود را دارد و مورد توجه دانشگاه است.

وی تاکید کرد: تمام برنامه‌های دانشگاه را به رسمیت می‌شناسیم و معتقدم راه تحقق دانشگاه تمام‌عیار نیز در این نکته وجود دارد.

علی‌ا‌کبری جشنواره حرکت را تمرین و مقدمه‌ای برای خلاقیت، تجربه مدیریت، کارآفرینی، کسب مهارت‌های کسب و کار و آماده شدن برای نقش‌آفرینی در عرصه‌ی اجتماع عنوان و تصریح کرد: دانشجویان فعال امروز سفیران فردای دانشگاه در جامعه هستند.

وی گفت: درس برگزاری چنین جشنواره‌ای اعتماد به دانشجویان است و برگزیدگان آن باید در مرحله کشوری پرچم دانشگاه را مثل همیشه بالا ببرند.

در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت، برگزیدگان به شرح ذیل معرفی شدند:

مقام اول: انجمن علمی بهداشت مواد غذای

مقام دوم: انجمن علمی فناوری اطلاعات

مقام سوم: انجمن علمی علوم آزمایشگاهی

مقام چهارم: انجمن علمی صنایع غذایی

مقام پنجم:انجمن علمی علوم ورزش

همچنین انجمن های علمی ژنتیک گیاهی، مهندسی معماری، مهندسی آب و علوم باغبانی شایسته تقدیر شناخته شدند.ودربخش انتخاب غرفه برتر از دید بازدیدکنندگان که به صورت پیامکی انجام گرفت.انجمن علمی علوم ورزش مقام اول راکسب نمودند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.