به گزارش راسان خبر از  روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، سرپرست امور آبفای استان با اعلام این خبر گفت: عملیات حفاری و لوله گذاری در حوزه جنوبی شهر به طول ۱۳ کیلومتر با اعتباری بالغ بر۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان  همچنین نصب انشعاب فاضلاب با اعتبار۱میلیاردو۳۰۰ میلیون تومان در شهر ایوان به سرعت در حال اجرا  است.

وی با بیان اینکه کل شبکه فاضلاب شهری حدود ۷۵ کیلومتر است که بیش از  ۳۶ کیلومتر از آن اجرا شده است افزود: تا بحال بیش از ۱۰۰۰ فقره انشعاب فاضلاب واگذار شد و در سال آتی نیز  نصب ۲۴۵۰  فقره انشعاب فاضلاب در دستور کار این  امور قرار دارد.

وی افزود : در حال حاضر پنج پیمانکار در حوزه اجرای عملیات لوله‌گذاری و نصب انشعاب فاضلاب فعال هستند

سرپرست شرکت آب و فاضلاب  استان یاد آور شد: پیش فروش اقساطی انشعابات فاضلاب در شهر  ایوان با ارائه تسهیلات ویژه شامل دریافت درصدکمی از کل مبلغ حق انشعاب بصورت نقدی در هنگام عقد قرارداد، تقسیط بلند مدت مابقی مبلغ حق انشعاب و با ثابت بودن هزینه ها و عدم افزایش قیمت در سنوات آتی، انجام می شود.

مهندس مظاهری در پایان ضمن دعوت از مردم شهر ایوان جهت خرید انشعاب  تصریح کرد: پیش فروش اقساطی انشعاب فاضلاب در شهر ایوان با تسهیلات ویژه امکان پذیر گردید شهروندان محترم این شهر جهت دریافت خدمات مذکور می توانند با در دست داشتن قبض آب بها به امور آب و فاضلاب ایوان به آدرس خیابان  شهید دستغیب مراجعه و نسبت به خرید انشعاب اقدام نمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.