به گزارش راسان خبر؛ مديركل راه وشهرسازي ایلام در این باره گفت: فاز اول برج هنر ايلامبا ۳۰ درصد پيشرفت فيزيكي در زميني به مساحت ۱۵۵۰ متر مربع در ۸ طبقه با زير بناي ۸۰۰۰   متر مربع با قرار دادي ۱۸ ماهه در حال ساخت مي باشد.

 میرجعفریان گفت: اجراي به موقع پروژه هاي عمراني حق عموم مردم بوده و اين اداره كل براي اين امر تمام توان خود در همه زمينه ها را به كار خواهد گرفت.

وی  خاطر نشان كرد:  احداث برج هنر اسلامي شهر ايلام يك پروژه خاص بوده كه تحول بزرگي در حوزه فرهنگ و هنر اين شهر به همراه خواهد داشت و خوشبختانه وزارت راه وشهرسازي(شركت مادر تخصصي عمران و بهسازي شهري ايران) و مسئولين استان تا كنون اعتبارات لازم براي اين پروژه را تامين نموده و از اين لحاظ مشكل خاصي وجود نداشته است ، لذا بهانه اي براي تاخير در اجراي پروژه از طرف پيمانكار پذيرفته نيست.

وي افزود تذكرات لازم در اين خصوص به پيمانكار داده شده و بر اتمام اين فاز  ( اسكلت و سقف) در زمان مقرر با كيفيت عالي  تاكيد شده است و برنامه ريزي  اجرايي هفتگي مرحله به مرحله از طرف اين اداره كل تعريف و رصد مي گردد و اگر تعللي در اين برنامه مشاهده گردد اقدام قاطع قانوني به عمل خواهد آمد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.