به گزارش خبرنگار راسان خبر؛ غلامرضا غفاری روز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت در مراسم گرامیداشت زنده یاد محمد عبدالهی اظهار داشت: این موفقیت مرهون مجاهدت ها و تلاش های دکتر عبدالهی است که توانست به حوزه جامعه شناسی کور اعتبار شایان توجهی بدهد.

وی ادامه داد: دکتر عبداللهی باور داشت، که ما دانشگاهیان باید جامعه ایران را بسازیم و برای همین ما تکلیف داریم، که از راه و روش دکتر عبداالهی بعنوان یک دانشمند صاحب نظر درس بگیریم و از جمله اینکه هیچگاه نا امید نشویم، بلکه با امید با مشکلات و موانع بجنگیم و آنها را از سر راه برداریم و فرصت های تازه ای را خلق نموده، تا سهمی در روند توسعه و آبادانی کشورمان داشته باشیم.

معاون وزیر علوم تاکید کرد: زنده یاد عبدالهی دغدغه رفع مشکلات مردم داشت و توانست در ارائه راهکار به مسئولان در حوزه های اجتماعی نیز منشا اثر خیر باشد.

غفاری افزود: دکتر عبدالهی در بکارگیری و تقویت بنیه علمی سرمایه های اجتماعی و انسانی اهتمام جدی داشت و تمام وقت خود را صرف مسائل اجتماع در سطح ملی کرد.

وی یادآور شد: این چهره برجسته علمی کشور یک نظریه پرداز صاحب ایده، نظر و بینش جدید بود که علم و عمل به معنای واقعی را به هم آمیخته بود.

غفاری از عموم شاگران و همکاران ایشان خواست در جهت نهادینه کردن افکار و نظریان این کرد بزرگ که خدمات قابل توجهی را به کورمان در حوزه علوم اجتماعی ارائه داد تلاش بیشتری داشته باشند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.