به گزارش خبرنگار راسان خبر؛ معروف بسطامی روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت  در نشست هماهنگی سالگرد اتحال امام راحل و آزادسازی خرمشهر که در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد گفت:  اگر امروز نظام جمهوری امروز در عرصه های دیپلماسی حرکت می کند به پشتوانه ملت ایران است زیرا مردم  در تمامی عرصه ثابت نموده که وفادار به نظام بوده و راه امام و شهیدان را ادامه می دهند.

وی گفت: خوشبختانه نظام با فرامین امام راحل موفقیت های چشمگیری را پشت سر گذاشته است به طوری که الان  در منطقه از امنیت ویژه ی برخوردار است و همواره توطئه های دشمنان را خنثی کرده است.

وی لظهار داشت: با توجه به هجمه های دشمنان حضور پررنگ مردم در مراسمات پیش  رو را مهم ارزیابی کرد و برجسته سازی شعار سال از سوی مسوولان  را ضروری دانست.

وی در ادامه آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ ترین اهداف عملیات «الی بیت‌المقدس» در دوره جنگ ایران و عراق  عنوان و گفت: این پیروزی به لحاظ نظامی، نقطه عطفی در تاریخ جنگ ایران و عراق شناخته شده و از این روز به عنوان نمادی از پیروزی، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن یاد می‌ شود.

وی با اشاره به اینکه سوم خرداد یک حماسه ملی است ادامه داد: حضور ملت در صحنه ها  نشان از عزت و سربلندی است لذا امروز نیز پاسداشت فتح خرمشهر در گرو پاسداشت حضور مردم در همه صحنه‌هاست.

 

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.