به گزارش راسان خبر؛ مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام در بیستمین جشنواره خیران مدرسه ساز استان ایلام اظهار داشت: برگزاری این جشنواره اقدامی بسیار رپسندیده بوده و در طول ۱۹ دوره گذشته این مراسم توانسته در جمع آوری کمک های مردمی به امر مدرسه سازی تاثیر بسزایی داشته باشد.

محمدرضا حیدری ادامه داد: امسال در بیستمین دوره این جشنواره رویکرد جذب مشارکت افراد جوان در دستور کار قرار گرفت و به همین منظور نیز به رویش نیک اندیشان جوان نامگذاری شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام تاکید کرد: بسیاری از فضاهای اموزشی ساخته شده در استان طی سال های اخیر با مشارکت افراد خیر و نیکوکار و همچنین نهادهایی همچون بنیاد برکت و … ایجاد شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام یکی از مشکلات این سازمان را وجود فضاهای آموزشی نیمه تمام عنوان کرد که با اعتبارات دولتی تکمیل آنها زمان بر است.

حیدری اضافه کرد: با وجود تحول اساسی در حوزه مدرسه سازی در استان و بویژه مناطق و روستاهای محروم و دورافتاده ولی همچنان نیازمند حضور و مشارکت خیرین در مدرسه سازی هستیم.

وی ادامه داد: هم اکنون یک هزار و ۱۰ فضای آموزشی در استان ایلام وجود دارد که بیش از ۳۰ درصد از این تعداد به دلیل فرسوده بودن به بازسازی نیاز دارند.

حیدری گفت: ۸۸ فضای آموزشی نیمه تمام با ۳۳۱ کلاس درس در استان وجود دارد که امیدواریم خیرین در امر تکمیل آنها مشارکت کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.