به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر، مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه استان ایلام روز یک شنبه در جمع خبرنگاران گفت:  سازمان بسیج جامعه پزشکی همواره  با جمع آوری امکانات رفاهی و غیر رفاهی  در مرکز استان و استانهای معین صورت  برای پنجمین سال متوالی و در راستای خدمترسانی به زائرین در مرز مهران اقدام به برپایی بیمارستان تخصصی نموده است.

زمانی افزود: در این مدت ۴۵ پزشک متخصص  از استان های تهران، سمنان و کرمانشاه در بخش های مختلف در دو شیفت صبح و عصر در این بیمارستان  مشغول به خدماترسانی هستند. 

وی اظهار داشت: همچنین با تقویبت زیر ساخت های درمانی سه یونیت شامل ۶ دندانپزشک و ۶ دستیار مستقر در  کامیون های سیار و  به صورت شبانه روزی در مرز مهران فعال می باشند.

وی با بیان اینکه روزانه  ۱۱۹ بیمار  در این یونیت ها ویزیت می شود گفت: از ابتدای فعالیت این بیمارستان تاکنون بیش از  ۸۰۰ نفر به بخش ها مختلف خدماتی از جمله جرم گیری کشیدن و  پرکردن دندان  مراجعه نموده و خدمات دریافت کرده اند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه استان ایلام در ادامه  تعداد مراجعه کنندگان در این مدت به آزمایشگاه را ۶۰۰نفر عنوان کرد و  تاکید کرد: نمونه آزمایش،  در  آزمایشگاه ها  به صورت شبانه روزیمی باشد   و زمان ارائه جواب نیز کمتر از دو ساعت است.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.