به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از  روابط عمومی، عزیزاله عباسپور در نشست کارگروه توسعه مدیریت استانی این اداره کل با تأکید بر این موضوع اظهار داشت: شرایط کاری اداره کل امور مالیاتی و ارائه خدمات به ده ها هزار مودی مالیاتی، اقتضا می کند که جهت پوشش حداکثری خدمات، از ظرفیت دولت الکترونیک و آیین نامه های مربوطه حداکثر استفاده به عمل آید. 
وی الکترونیکی شدن امور و اجرای دولت الکترونیک را باعث تسهیل و تسریع در ارائه خدمات، افزایش شفافیت و به تبع آن کاهش فرار مالیاتی عنوان کرد. 
شیری نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در این نشست، آئین نامه ها و بخشنامه های مربوط به دولت الکترونیک، میز خدمت، و نحوه ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ را تشریح کرد. 
همچنین در این جلسه مباحث و موضوعات: احصاء و بارگذاری تمامی خدمات و زیرخدمات دستگاه به همراه تمامی مدارک و مستندات مورد نیاز برای اطلاع رسانی به جامعه هدف و ارباب رجوع، استفاده و بهره برداری کامل از ظرفیت میز خدمت و توانمندسازی کارکنان مجری پروژه و اجرای آموزش ها و کسب مهارت های لازم در این باره، تلاش در جهت اجرای دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری، و متناسب سازی اقدامات با قوانین و دستورالعمل های ارزیابی، مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در پایان اعضای کارگروه از اجرای میز خدمت بازدید کردند. 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.