به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی؛ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام گفت:‌ در نیمه نخست امسال ۲۳ قرارداد جدید با متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان منعقد شده است.

مرتضی دارایی افزود: در قالب قراردادهای جدید ۹ هکتار زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان به سرمایه‌گذران واگذار شده است. 
وی با اشاره به بهره برداری از سه واحد صنعتی در این مدت، تاکید کرد: برای بهره‌برداری از این واحدهای صنعتی بیش از ۲ هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صورت گرفته و با فعالیت آنها برای ۱۰۴ نفر از جوانان جویای کار استان، اشتغالزایی ایجاد شده است. 
وی اضافه کرد: یکی از اهداف ما در مسیر توسعه صنعت استان، حمایت و جذب سپرده گذار و تبدیل به سرمایه‌ گذار است و در نظر گرفتن مشوق های قانونی از راه های رسیدن به این مهم است. 
دارایی یکی از مشوق های قانونی استقرار صنایع در شهرکهای صنعتی را مشوق های مالیاتی اعلام کرد و یادآور شد: براساس قانون مالیات واحدهای صنعتی متناسب با محل استقرار از معافیت هایی از جمله در مناطق کمتر توسعه یافته به مدت ۱۰ سال و به میزان ۱۰۰ درصد بهره مند هستند. 
مدیرعامل شهرک های صنعتی ایلام افزود: هزینه حق انتفاع از تاسیسات در شهرک های صنعتی با نظر هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان بصورت ۳۰ درصد نقدی و گاهی ۱۰ درصد نیز می تواند باشد و ۷۰ درصد طی ۳۰ قسط (۳۰ ماه) دریافت خواهد شد. 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.