به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی؛  سلیمان رستمیان،در نشست معاونت درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و کارشناسان حوزه درمان بنیاد های شهرستان های استان با اشاره به مشکلات درمانی جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های شهدا اظهار کرد: حل مشکلات درمانی ایثارگران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
‏رستمیان تصریح کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی که کشور با آن دست‌به‌گریبان است مورد انتظار است بخش‌های دولتی و مسئولان تمهیداتی برای کاهش مشکلات مردم اتخاذ کنند تا فشار کمتری در این شرایط متحمل شوند.
‏وی ادامه داد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران وظیفه و مسئولیت خطیر خود در حفظ و حراست از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی به بهترین شکل انجام داده‌اند و اینک که آنان نیازمند دریافت خدمت هستند، شایسته است بهترین نوع آن را دریافت کنند.
‏رستمیان در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از اجرای طرح نظام جامع سلامت افزود: این طرح یکی از طرح‌های مفید و ثمربخشی است که توسط دولت به اجرا درمی‌آید و نیازمندان جامعه را تحت پوشش بهتر قرار داده است.
‏مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان ایلام با اشاره به ارائه خدمات درمانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران همانند سایر اقشار جامعه، گفت: برخی از ایثارگران در مراجعه به مراکز درمانی و پزشکان متخصص با عدم همکاری در خصوص بیمه تکمیلی مواجه می‌شوند که لازم است تدابیری از سوی دانشگاه علوم پزشکی اتخاذ شود تا ایثارگران با کمترین مشکل خدمات درمانی موردنیاز را دریافت کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.