به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر؛دکتر کریم لاله ماژین روز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان ایلام گفت: فعالیت تمامی مراکز درمانی این استان با توجه به امکانات موجود قابل تقدیر است، در تلاش هستیم خدمات را با کیفیت بیشتری به مراجعین ارائه دهیم.

وی در ادامه از فعال بودن  بیش از ۳۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد مدیریت درمان در سطح ایلام خبر داد و گفت: در این مراکز به صورت مستقیم و غیر مستقیم به جامعه هدف استان خدمات رسانی خواهد شد.

وی بیان داشت: در شش ماهه اول سالجاری نسبت به مدذت مشابه سال گذشته خدماتدهی بیمارستان شهدای زاگرس شهر ایلام به جامعه هدف با رشد ۳۱ درصدی مواجه  است.

مدیردرمان تامین اجتماعی ایلام اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی با دی‌کلینیک میلاد، درمانگاه شماره دو ایلام و همچنین درمانگاه  دهلران و بیمارستان شهدای زاگرس به بیش از نیمی از جمعیت استان  خدمت درمانی ارائه داده است به طوری که در شش ماهه اولسالجاری بیش از  ۲۷۰ هزار بار  مراجعه به این مراکز انجام شده است.

وی بیان داشت: یکی از‌ محورها، اجرای برنامه تحول در نظام سلامت کاهش میزان  هزینه های درمانی بیماران است که این امر در استان  رشد ۳۶ داشته است.

وی  در ادامه از اهدای یک دستگاه درمانگاه سیار دندانپزشکی توسط بانک رفاه کارگران به مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خبر داد و گفت: این  مطب سیاردر مناطق محروم  استان مستقر و خدمات مورد نیاز دندانپزشکی  به مردم ارائه خواهد شد.

وی، هزینه راه اندازی  و تجهیز این کلینیک را ۳۵۰ میلیون تومان عنوان کرد.

وی افزود: همزمان با سراسر کشور، سامانه نوبت دهی غیر حضوری در سه مرکز درمانی این سازمان در استان فعال و سبب رضایتمندی مراجعه کنندگان شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان  اظهار داشت: راه اندازی درمانگاه صحرایی از  برای سومین سال در مرز مهران با رشد چشمگیری همراه بوده به طوری که محدود به بیمه شدگان تامین اجتماعی نبود.

لاله ماژین افزود: در این درمانگاه، بخش های دندانپزشکی،  فیزیوتراپی، پزشک های تخصصی و عمومی،تزریقات و پانسمان و  سرم تراپی فعال بود. 

وی با بیان اینکه در سال گذشه بیش از ۳۰ هزار زائر به بیمارستان صحرایی مدیریت درمان ایلام  در مرز مهران مراجعه کردند گفت:  با توجه به تردد بیش از  ۶۰ درصدی زائرین از مرز مهران به کشور عراق این تعداد در اربعین امسال با رشد چشمگیری مواجه بود.

وی خاطرنشان کرد:  در این مرکز درمانی بیش از ۱۰۰ نفر از کارکنان مدیریت درمان استان های مختلف کشور در ۲ نوبت در پایگاه درمانی به صورت کاملا رایگان  به زائرین اربعین حسینی خدمت ارائه دادند.

دکتر لاله ماژین تصریح کرد: تکریم بیمه شدگان و بازنشستگان از مهمترین اولویت های این سازمان است لذا توجه  به این موضوع امری مهم و ضروری است.

وی در پایان گفت: اصحاب رسانه استان همواره با  انعکاس اخبار  مدیریت درمان استان،  این سازمان را همراهی کرده است که  قدردانی از این قشر زحمت کش امری واجب است.

در پایان،تعدادی از  رسانه های فعال استان ایلام با اهدای لوح تقدیر شدند.

گفتنی است، بیش از  ۶۰ درصد زائران اربعین از مرز بین المللی مهران راهی عتبات عالیات کشور عراق شدند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.