به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر؛ مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب ملکشاهی صبح امروز دوشنبه با حضور دادستان ایلام،معاون منابع انسانی دادگستری ایلام، فرماندار و مسولان ارشد قضایی  در سالن اجتماعی فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

دادستان ایلام در ایین گفت: با هدف خدمتگذاری به مردم و اعتلای نظام جمهوری تعامل خوبی بین دستگاه قضایی استان و اعضای قوه مجریه برقرار است.

وی افزو: اگر توفیقاتی در استان صورت می گیرد مرهون مجاهدت ها و همراهی و همکاری همه دستگاه ها و قوه قضاییه است که  در زمینه مسایل سیاسی، امنیتی و اجتماعی شاهد موفقیت های خوبی هستیم.

افشار خسروی زاد با بیان اینکه دادستان نماینده عمومی مردم است  گفت: هر جا تجزیه حقی صورت گیرد  یا خسارتی به بیت المال وارد شود  دادستان با ورد به این مسائل از حق مردم دفاع خواهد کرد.

وی در ادامه با قدردانی از خدمات رزم، رییس کل دادگستری استان گفت:  وی همواره به دنبال رفاهیات کارکنان دستگاه قضا استان و  فراهم کردن امکانات است زیرا معتقد است براورد کردن نیازها و خواسته های آنان به  نفع مردم خواهد بود.

معاون منابع انسانی دادگستری ایلام نیز در این آیین گفت: با توجه به حجم زیاد کار و مراجعه ارباب رجوع،  مهم‌ترین مشکل دستگاه قضایی استان کمبود نیروی انسانی است و این موضوع می تواند در کار قضات و کارمندان این مجموعه و کمیت و کیفیت رسیدگی‌ها تاثیرگذار باشد.

وی اظهار داشت: توجه به تقوای الهی زیربنای داشتن نیروی انسانی شایسته است و این رعایت این امر مهم  مانع از بروز هرگونه برخورد نامناسب نسبت به مراجعان خواهد شد.

سیدعلی نوربخش تاکید کرد:  آموزش‌های مداوم و ضمن خدمت برای نو شدن دستگاه قضایی لازم است و آگاهی قضات شریف و کارکنان قوه قضاییه از قوانین و مقررات جدید بسیار ضروری است.

در این مراسم ، علی مرادی به عنوان  دادستان عمومی و انقلاب  ملکشاهی معرفی و از زحمات اسدیان پور رییس پیشین تقذیر شد.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.