به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر؛مراسم تودیع و تکریم رییس جدید دادگاه عمومی زرنه  صبح امروز دوشنبه با حضور دادستان ایلام، معاون منابع انسانی دادگستری استان، فرماندار و مسئولان ارشد قضایی ایوان  برگزار شد.

دادستان استان ایلام در این آیین گفت: بنا بر  فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی، قوای سه گانه بایسنی  در این شرایط خاص تحریم ها و تهدید ها بیگانگان هم افزایی خوبی با هم داشته باشند.

وی اظهار داشت: مهمترین هدف قوانین بشری ایجاد فضای امنیت و آرامش برای مردم است و امروزه در جوامع موضوع امنیت نوعی نعمت اجتماعی محسوب می شود.

وی ادامه داد:  یکی از وظایف دادستان برقراری امنیت در جامعه است و تا زمانی که امنیت وجود نداشته باشد توسعه محقق نمی شود. 

خسروی زاد  خاطرنشان کرد: باهدف خدمتگزاری به مردم و اعتلای نظام جمهوری تعامل خوبی بین دستگاه های اجرایی استان یا دستگاه قضایی  و اعضای قوه مجریه برقرار است.

معاون منابع انسانی دادگستری ایلام نیز در این ایین گفت: مهمترین  رسالت دستگاه قضا، رسیدگی به پرونده های دعاوی و جرایم  و برخورد با  مخلان نظم و امنیت می باشد بنابراین برای اجرای عدالت، حفظ و  نظم امنیت در کشور  همت وهمذلی بین تمامی دستگاه های اجرایی استان امری مهم و ضروری است

وی اظهار داشت: معتمدان و ریش سفیدان طوایف، قبایل و محلات در کاهش و پیش گیری از جرم و حل و فصل اختلافات نقش مهمی دارند و باید استفاده از این ظرفیت نهادینه شود.

سید علی نوربخش بیان داشت: به برکت نظام جمهوری اسلامی امروز دسترسی به مراجع قضایی  در سطح استان فراهم شده است  و این امر سب  سهولت مردم در دسترسی به پروندها و اجرای احکام در کمترین زمان ممکن اجرا خواهد شد.

در  پایان،  اسدیان پور به‌ عنوان رییس جدید دادگاه عمومی زرنه ایوان معرفی و از خدمات درخشان رییس پیشین تقدیر شد.

بخش زرنه از توابع شهرستان ایوان در ۵۰ کیلومتری شمال ایلام قرار دارد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.