به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبرف شهردار منطقه ۲ ایلام روز یک شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ۹ ماهه اول سالجاری ۲۶۹ مورد پروانه ساختمانی  در شهرداری(منطقه ۲)  ایلام صادر شده است.
وی افزود: همچنین در این مدت، ۶هزار و ۵۳۰ مورد بازدید ساختمانی  توسط کارشناسان شهرداری منطقه ۲ استان صورت گرفته است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵درصد رشد داشته است.
نجم آزمل در ادامه از صدور  ۳۵۹ پایان کار ساختمانی در ایلام خبر داد و گفت:  ۴۲ مورد دیوار کشی، ۳هزار ۹۲۶ پاسخ استعلام و  ۴۳۷ پرونده های در کمیته فنی شهرداری منطقه (۲) مطرح شده است.
وی افزود: حدود ۵۰۰ پرونده  دارای تخلف مختلف ساختمانی در  شهرداری منطقه (دو ) در ۹ ماهه سال ۹۷  به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارجاع داده شده است.
وی بیان داشت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، ۳۸ مورد تخفیف بابت بافت فرسوده  در شهرداری منطقه (۲) از عوارض پروانه به مبلغ  (۸۹ میلیون تومان) به بانک های سطح شهرستان معرفی شده است.
وی، زمان صدور پروانه ساختمانی(پس از ارجاع به سازمان نظام مهندسی ) در ایلام را یک هفته اعلام کرد و گفت: برای سهولت و تسریع در کار ارباب رجوع  شهرداری به سیستم شهرسازی نوین با سرعت بسیار بالا مجهز شده به طوری که هم اکنون اسکن تمامی پرونده ها در این سامانه موجود است. 
شهردار منطقه ۲ ایلام، در ادامه از صدور ۳۶۰ پروانه ساختمانی ، ۷۵ پایان کار، صدور۷ صدور مجوز دیوار کشی، سه هزار ۱۱۰ استعلام دفترخانه و بانک ها، دو هزار ۵۰ مورد نقشه برداری، هشت هزار و ۶۶ بازدید ساختمانی ،یک هزار و ۴۶۳  پاسخ استعلام ثبت اسناد ، ۶۶۲ پاسخ به نامه های سازمان آتش نشانی ، ارسال ۳۶۰ معرفی نامه به سازمان تامین اجتماعی جهت بیمه، ارسال  ۴۳۵ پرونده به کمیسیون ماده(۵) در سال گذشته به شهرداری منطقه ۲ ایلام خبر داد.
به گفتی آزمل،  شهرداری منطقه (۲) بیش از ۶۰ درصد مساحت شهر ایلام را در برگرفته است.
جمعیت شهر ایلام بیش از ۲۰۰ هزار نفر  است.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.