به گزارش سات خبری راسان خبر؛ مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ایلام در دیدار با  رئیس پلیس راهور اظهار داشت:  کلیه دستگاه‌های اجرایی ملزم به رعایت مصوبات هیات وزیران، آیین‌نامه چگونگی استفاده از خودروهای دولتی هستند . 
 قدرت فیض الهی در ادامه افزود: مطابق قانون، نیروی انتظامی، پلیس راهور را موظف می‌داند در خصوص تردد خودروهای دولتی فاقد برگه ماموریت اداری و کارت تردد، از طرف سازمان مربوطه و داشتن برچسب شناسایی خودرو از تردد در شهرها و جاده ها کنترل و نظارت لازم را به عمل آورده و همچنین مشخصات راننده خودرو های متخلف را به اداره کل امور اقتصادی و دارایی گزارش نماید، تا پیگیری لازم به عمل آید.
 سرهنگ محسن ناصری رئیس پلیس راهور استان در ادامه،به ارائه گزارشی از عملکرد پلیس راهور استان ایلام در خصوص کنترل و نظارت خودروهای دولتی در ساعات غیر اداری توسط همکاران خود پرداخت . 
در ادامه  سرهنگ شاوردی جانشین پلیس راه استان نیز اعلام کرد که با دستور دادستان استان،با هرگونه تخلف در خصوص استفاده از خودروهای دولتی در سطح جاده های بین شهری برخورد می گردد و گزارشات نیز به مقامات سیاسی استان اعلام می گردد.
 حمیدرضا پیرزادی رئیس اداره اموال و اوراق بهادار ، در خصوص  مراحل اسقاط خودروهای فرسوده که مجوز کمیسیون ماده ۲ اسقاط را از اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اخذ نموده اند گفت: از طریق سامانه ستاد،  مزایده ای برگزار شده و یکی از مراکز اسقاط کشور ،برنده مزایده اعلام شده است.
وی افزود: برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، مراکز اسقاط بایست با تایید پلیس راهور و در حضور نماینده دستگاه های اجرایی ، مراحل اسقاط را انجام دهند و در تمام مراحل فک پلاک، برش شاسی، اتاق خودرو،  کنترل و نظارت شود  و سپس مدارک و مستندات مربوط به خودروهای اسقاط شده را جهت انجام مراحل قانونی به این اداره کل ارسال کنند تا خودرو اسقاط،  از سرجمع آمار اتومبیل های آن دستگاه اجرایی خارج گردد.
 در این نشست به صیانت از اموال دولتی، نگهداری و استفاده از آن، آیین‌نامه چگونگی استفاده از خودروهای دولتی، نگهداری و استفاده صحیح از خودروهای دولتی و جلوگیری از حیف و میل بیت المال، نکاتی را یادآور شد.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.