به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی؛ مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام در مراسم افتتاح این دفتر که با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و جمعی از اساتید برگزار شد، افزود: هدف از ایجاد این دفتر ارتباط موثر بین صنعت و دانشگاه،انجام فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی،تعامل علمی بین شرکت پالایش گاز ایلام و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و برگزاری نشست های علمی و کاربردی و ایجاد فناوری های جدید است. 
وی اظهار داشت: واحدهای پژوهش و فناوری شرکت ها به طور کلی فعالیت هایی از جمله بهبود کیفیت محصول، تولید محصول جدید،رفع موانع تولید، افزایش‌سود آوری،کاهش ضایعات،بهینه سازی فرایندها،انتقال وجذب فناوریها،کسب دانش فنی برای تولید و غیره را دنبال می کند. 
همچنین در این مراسم رئیس واحد پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام گفت:به منظور افزایش اثر بخشی و تسهیل ارتباط با اساتید و دانشجویان دانشگاه دفتر پژوهش و فناوری این شرکت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام راه اندازی شده است، و این دفتر به عنوان سومین دفتر حوزه پژوهش و فناوری بعد از دانشگاه های ایلام و دانشگاه رازی کرمانشاه افتتاح و راه اندازی شده است. 
دکتر “احسان نوراللهی” افزود: کارشناسان حوزه پژوهش و فناوری با حضور در این دفتر پاسخگوی سئوالات و موضوعات اساتید و دانشجویان در حوزه های مختلف خواهند بود. 
همچنین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در این مراسم گفت: استقرار این دفتر برای استفاده از توان کاربردی و عملیاتی و تلفیقی از علم و تجربه در کنار هم در جهت توسعه و پیشرفت دو مجموعه می باشد. 
دکتر “محمد میرزایی حیدری” افزود: مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به منظور تبدیل خلاقیت‌ها و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به محصولات قابل ارائه به بازار و صنعت، فعالیت دارد. 
وی اظهار داشت:هم اکنون چهار هسته و یک واحد فناور در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام مستقر هستند. 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.