رئیس واحد مستغلات شرکت پالایش گاز ایلام افزود:واحد مستغلات ضمن ارتقاء سقف کاذب اقدام به نصب پنل های LED در کارگاه ابزار دقیق شرکت با راندمان بالاتر نسبت به چراغ های فلورسنتی سابق نموده است که مطابق با استاندارد شرکت ملی گاز ایران می باشد. 
وی اظهار داشت:کارگاه ابزار دقیق که متولی تعمیرات و کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق می باشد، مورد اصلاحاتی از قبیل رفع نوسانات نوری ضریب نمود رنگ بالای ۸۰ درصد دمای رنگ شش هزارو ۵۰۰ کلوین قرارگرفت که در نهایت منجر به افزایش کیفیت نور و به دنبال آن افزایش راندمان  
فعالیت های انجام شده در کارگاه که از جمله می توان به تعمیرات کارتهای الکترونیکی اشاره نمود. 
رئیس واحد مستغلات شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد: این واحد در راستای صرفه جویی انرژی الکتریکی در سال های گذشته نیز اقدام به تعویض لامپ های کم مصرف به نوع LED در اماکن عمومی و ساختمان های این شرکت نموده است. 
مهندس کمری خاطرنشان کرد: در زمینه سیستم های تهویه مطبوع نیز اقدام به جایگزینی کولرهای گازی پنجره ای با راندمان کم با مبرد مخرب لایه ازون به کولرهای گازی اسپلیت اینورتر با راندمان بالا و مبرد دوستدار محیط زیست و غیر مخرب نموده است.  
رئیس واحد مستغلات شرکت پالایش گاز ایلام گفت:در راستای پشتیبانی و پایداری تولید، این واحد سرویس نگهداری سیستم های تهویه مطبوع شامل پکیج ها و چیلرها را مدیریت می کند که برخی از این سیستم ها به خنک کاری  کابینت های کنترلی تجهیزات همچون توربین های گازی، کمپرسورهای گاز خروجی، تجهیزات برقی کمک شایانی می کند. 
مهندس کمری با اشاره به اینکه این واحد بیش از ۸۰۰ چراغ خیابانی، پروژکتوری و پارکی نصب شده در محوطه های این شرکت را مدیریت و تعمیر می کند،افزود:برای افزایش ایمنی جاده دسترسی این شرکت در راستای مسئولیت اجتماعی طبق پیشنهاد واحد HSE چراغ های چشمک زن خورشیدی در دو تقاطع نصب و راه اندازی شده است. 
وی اظهار داشت:در راستای صرفه جویی در مصرف آب بهداشتی ساختمانهای شرکت در سنوات گذشته شیر چشمی نصب گردیده که هر ساله ضمن پایش وضعیت موجود بر تعداد آنها افزوده می شود. 
وی با اشاره به اینکه در راستای الزامات زیست محیطی دستگاه امحا کننده ایمن انواع لامپهای فلورسنتی تهیه شده است، تصریح کرد:تاکنون بیش از یکهزار لامپ فلورسنتی خرد و بخارات جیوه توسط فیلتر کربن اکتیو موجود در دستگاه جمع آوری شده است. 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.