به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی؛ ج به منظور آشنایی رابطین خبری داوطلب با اصول درست خبرنویسی این کارگاه آموزشی با هماهنگی معاون داوطلبان هلال احمر ایلام برگزار شد.
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ایلام، با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی و توانمندی های رابطین خبری در تمامی زمینه ها بیان کرد: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی، ارتقای دانش فنی و کیفیت اطلاع رسانی به موقع فعالیت های بشر دوستانه هلال احمر در جامعه می باشد.
معصومه شاهماری در این کارگاه که رابطان خبری داوطلب از کلیه شهرستان ها در آن حضور داشتند با اشاره به نقش رسانه ها در اشاعه فرهنگ نوعدوستی و بشر دوستی، حضور داوطلبان در این راستا مغتنم شمرده شده و از آنان خواسته شد پویاتر از گذشته در عرصه خبر و انعکاس فعالیت های هلال احمر حضور داشته باشند.
این دوره با تدریس کارشناس روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام برگزار شد.
گفتني است در اين كارگاه موضوعاتي از قبيل اصول خبر نويسي و عناصر خبر ،ارزش هاي خبري ،سبكهاي خبر نويسي ،تيتر نويسي و انواع آن ،ليد ونگارش خبر ، روش مصاحبه و عکاسی مورد تحليل و بررسي قرار گرفت و رابطین خبری داوطلبان از آخرین اصول و استاندارد اطلاع رسانی و خبرنگاری مطلع شدند.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.