به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی،  “مجید گراوند” با اشاره به اینکه وارد کردن قطعات و تجهیزات از خارج از کشور هزینه آور بود، افزود:به منظور حمایت از کالای ایرانی و دور زدن تحریم ها ، آزمایشگاه این شرکت تلاش کرد که از توانمندی شرکت های داخلی جهت ساخت قطعات یدکی و تهیه تجهیزات آزمایشگاهی استفاده کند. 
وی اظهار داشت:از ابتدای سال جاری تاکنون استفاده از کالای ایرانی در زمینه  های تامین قطعات یدکی ، مواد شیمیایی مصرفی آزمایشگاه، باعث صرفه جویی بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال شده است. 
وی تصریح کرد: پایش کیفیت محصولات تولیدی این پالایشگاه بصورت مستمر توسط آزمایشگاه انجام می شود و همواره تلاش می‌شود محصولات تولیدی منطبق بر استاندارد های روز دنیا به مشتریان و مصرف کنندگان عرضه می شود. 
وی رضایت مصرف کنندگان را مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد:اینگونه آزمایشات بر روی محصولات تولیدی پالایشگاه، کیفیت آنها را تضمین می کند 
رئیس آزمایشگاه شرکت پالایش گاز ایلام وظیفه اصلی آزمایشگاه را پایش کیفیت خوراک ورودی به پالایشگاه در راستای استاندارد های تعریف شده عنوان کرد و گفت:نظارت بر فرآیندهای در حال انجام،پایش محصولات تولیدی و تست و آزمایش مواد شیمیایی مصرفی واحدهای فرآیندی از دیگر وظایف آزمایشگاه تلقی نمود

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.