به گزاشر سایت خبری راسان خبر، معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در شهرک صنعتی ایوان اظهار داشت: واحدهای قابلیت داری در این شهرک ایجاد شده و طرح های خوبی هم در حال اجرا هستند.
وی گفت: شرکت تعاونی ۲۴۵۱ که در زمینه تولید اسید سولفوریک و سولفات پتاسیم فعالیت دارد، زمینه اشتغال خوبی فراهم کرده است. 
محسن صالحی‌نیا افزود: تولیدات شرکت مصرف بخش کشاورزی دارد و با تامین سرمایه در گردش و تقویت منابع مالی مورد نیاز و افزایش ظرفیت می تواند به آن حوزه هم کمک کند.
 معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در خصوص مسائل زیست محیطی این شرکت گفت: تمهیدات لازم توسط سرمایه گذاران شرکت برای رفع مشکل پیش بینی شده است.
صالحی نیا در ادامه گفت: شرکت نورد یکی دیگر از واحدهای فعال شهرک ایوان است که علاوه بر اشتغالزایی مناسب تولیدات با کیفیتی به بازار عرضه می کند.
وی گفت: این شرکت در زمینه نورد فعال است و مشکلاتی هم دارد که بایستی رفع شوند. 
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ادامه داد: طرح توسعه شرکت در زمینه شمش فولادی در حال اجراست. وی گفت: قبل از رسیدن به مرحله تولید باید برق مورد نیاز آن تامین شود. در این راستا از همه ظرفیت ها برای رفع مشکل برق مورد نیاز همه شهرکهای صنعتی مخصوصا شهرک ایوان استفاده خواهیم کرد.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.