به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی؛ “علی رحیمی زاده ” افزود: در روز اول این جلسه، بندهای پنجگانه مورد بحث و بررسی اعضاء  قرار گرفت که در  مجموع ۴ مصوبه تصویب شد . 
وی به اهداف برگزاری این جلسات اشاره و  اظهار داشت: برخی از تصمیمات اتخاذ شده در درون شرکت از جمله تصمیمات اتخاذ شده در کمسیون مناقصات، بدلیل عبور از سقف اختیارات تعیین شده نیاز به اخذ مصوبه هیات مدیره دارد . 
وی بررسی گزارش عملکرد شرکت در حوزه  کمی و کیفی تولید، مشکلات و موانع در مسیر تولید پایدار را از دیگر اهداف برگزاری این جلسات برشمرد و تصریح کرد: اعضای هیات مدیره  با پیگیری موانع و مشکلات در ستاد بتوانند در حل مسائل و مشکلات شرکت در زمینه های مختلف کمک کنند. 
دبیر هیات مدیره شرکت پالایش گاز ایلام گفت: بر اساس اختیارات تعیین شده در اساسنامه، برخی تصمیمات اتخاذ شده صرفا با اخذ مصوبه از هیات مدیره ، قابلیت اجرایی دارد . 
رحیمی زاده افزود: مجمع شرکت ملی گاز ایران بر اساس تقویم ارائه شده درخواست جلساتی با موضوعات مشخص شده در هیات مدیره دارد که مطابق این تقویم ،گزارش های ماهیانه واحدهای مختلف عملیاتی و پشتیبانی ،در هیات مدیره مطرح می کنند . 
وی اظهار داشت: همه ساله بر اساس گزارش بازرس قانونی به مجمع و پس از برگزاری مجمع این شرکت در تیرماه هر سال تکالیفی از جانب مجمع به پالایشگاه ابلاغ می شود که یکی از وظایف دیگر هیات مدیره ها نظارت بر انجام به موقع این تکالیف تعیین شده از جانب مجمع می باشد . 
وی ادامه داد : در این جلسه مطابق تقویم گزارشات ، سه عنوان گزارش توسط رییس امور مالی ،سه گزارش توسط معاون عملیات ، یگ گزارش توسط رییس مهندسی فرآیند و یک گزارش توسط کارشناس ارشد انرژی به هیات مدیره داده شد. 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.