به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی، مسئول روابط کار،مددکاری شرکت پالایش گاز ایلام از بازدید مسئولان امور اداری شرکت از کارخانه دانه بندی گوگرد خبر داد و گفت: ارتباط و تعامل صمیمی با واحدها،باعث افزایش راندمان کاری می شود.
به گزارش روابط عمومی،مهندس “منوچهر کرمیان”افزود:مسئولین امور اداری شرکت پالایش گاز ایلام بر اساس برنامه ریزی های انجام شده از کارخانه دانه بندی گوگرد و پساب صنعتی بازدید به عمل آوردند.
وی اظهار داشت:این بازدید به منظور تعامل و ارتباط صمیمی هرچه بیشتر واحدهای ستادی و صف شرکت، افزایش انگیزه،افزایش تعلق سازمانی، افزایش دلبستگی،بررسی مشکلات و نواقص موجود در این واحد ها صورت گرفته است. 
وی تصریح کرد:در این دیدار امکانات مورد نیاز و نواقص موجود در بخش منابع انسانی را از نزدیک رصد نموده و ضمن حضور در کنار پرسنل شاغل در واحدهای مزبور و استماع نقطه نظرات کارکنان،موجبات دلگرمی را برای آنان فراهم نموده است.
مسئول روابط کار و مددکاری شرکت پالایش گاز ایلام خاطرنشان کرد:در این بازدید با جمع بندی مشکلات و موانع موجود واحد مذکور،برنامه ریزی لازم برای رفع مشکلات آنان انجام شد.
کرمیان گفت:امور اداری  شرکت در  برنامه سالیانه خود بازدید مستمر از  واحدهای مختلف را در دستور  کار خود قرار داده که تاکنون از واحدهای باسکول،بارگیری میعانات گازی و  آتش نشانی بازدید به عمل آورد و در حد امکان،مشکلات کاری آنها را برطرف کرده است.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.