به گزارش راسان خبر به نقل زا روابط عمومی، شهریار داری پور مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام در دیدار نوروزی با کارکنان این شرکت افزود: با برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی میشود که با تولید در سقف طراحی رونق تولید در این شرکت افزایش یابد.

وی افزود:این شرکت در سال گذشته در زمینه های مختلف از جمله تولید گاز شیرین،میعانات گازی،گوگرد و غیره قدمهای اساسی برداشته که نتیجه آن تولید پایدار بوده است. 
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه تولید پایدار نتیجه کار جمعی می باشد بیان داشت: ،گفت: در سال ۹۷ این  شرکت یکی از شرکتهای سرآمد در خرید کالای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی بوده است.

داری پور اضافه کرد: همچنین سال گذشته بیش از۶۰ درصد ارزش مالی کالاهای مورد نیاز شرکت، از تولیدکنندگان داخلی خریداری شده اکه عمده ترین کالای استراتژیک مولکولارسیو جهت استفاده در واحدهای نم زدایی بوده که مقدار ۱۲۰تن از تولیدکنندگان داخلی است.

وی به تولیدات این شرکت اشاره و تصریح کرد:در سال گذشته بیش از یک میلیارد و ۴۳۰میلیون متر مکعب گاز تصفیه شده به خط سراسری تزریق شده است. 
وی با بیان اینکه بیش از یک و نیم میلیون بشکه میعانات گازی در سال گذشته تولید شده است،خاطرنشان کرد: در سال گذشته بیش از ۵۷ هزارتن گوگرد پاستیلی  و بیش از ۳۷ هزار تن گاز مایع تولید شده است. 
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت:در سال گذشته بیش از دو میلیون و ۳۶۶ هزارو ۵۸۰ نفر ساعت کار بدون حادثه در این شرکت انجام شده که این مهم با آموزش و رعایت نکات ایمنی و … محقق شده است. 
 داری پور افزود: در سال گذشته علاوه بر مصرف داخلی بیش از۲۷۰۰۰ تن گوگرد به خارج از کشور صادر شده که ارز آوری قابل توجهی برای شرکت داشته است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.