به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از  روابط عمومی،مهندس “مجید گراوند” افزود: با اجرای این مقدمات، آمادگی لازم برای ارزیابي و تایید صلاحیت آزمايشگاه در خصوص انطباق فرايندهاي آن با استاندارد ايزو IEC17025 اخذ شده است. وی اظهار داشت: با توجه به اقدامات صورت گرفته در راستای استقرار استاندارد مذکور در واحد آزمایشگاه […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از  روابط عمومی،مهندس “مجید گراوند” افزود: با اجرای این مقدمات، آمادگی لازم برای ارزیابي و تایید صلاحیت آزمايشگاه در خصوص انطباق فرايندهاي آن با استاندارد ايزو IEC17025 اخذ شده است.
وی اظهار داشت: با توجه به اقدامات صورت گرفته در راستای استقرار استاندارد مذکور در واحد آزمایشگاه ، شرکت پالایش گاز ایلام به عنوان اولین پالایشگاه گاز در سطح شرکت ملی گاز می باشد که موفق به کسب این استاندارد شده است.
رئیس آزمایشگاه شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد:داشتن این استاندارد برای آزمایشگاه این امکان را فراهم می کند که به عنوان آزمایشگاه معتمد در سطح آزمایشگاههای شرکت های پالایشی کشور شناخته شده و نتایج اعلامی این مرکز در اسکوپ های کاری معرفی شده به عنوان نتایج قابل قبول ، قابل اعتماد و مرجع شناخته شود.
مهندس گراوند خاطرنشان کرد: از نکات مهم و‌حائز اهمیت در کسب این موفقیت می توان به داشتن تجهیزات پیشرفته و به روز در سطح استانداردهای جهانی و همچنین سطح دانش فنی بالا و مناسب کارکنان این مجموعه اشاره کرد.
وی ادامه داد:آزمایشگاه این شرکت با هدف بهبود مستمر در عملکرد و رعایت الزامات قانونی، سیستم مدیریت خود را بر اساس استاندارد ملی ایران ایزو IEC17025 تجدید نظر و پیاده سازی نموده است.
رئیس آزمایشگاه شرکت پالایش گاز ایلام اعمال رویه حرفه ای خوب و‌صداقت در ارائه نتایج آزمون و تعهد به کیفیت خدمات آزمون ارائه شده به مشتریان را از جمله خط مشی های این آزمایشگاه برشمرد و گفت:افزایش رضایت مندی مشتریان بر مبنای اصول حرفه ای از جمله شاخص های کاری مهم در انجام فعالیت های این آزمایشگاه می باشد.
مهندس گراوند افزود:گسترش کمی و کیفی دامنه شمول آزمون ها در محدوده تایید صلاحیت و انجام آزمونها بر اساس استاندارد های ملی و بین المللی در کوتاه ترین زمان ممکن از دیگر خط مشی های این آزمایشگاه است.