به گزارش روز شنبه سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام: حجه الاسلام حسن شهیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، از ثبت نام حافظین بالای 5 جزء جهت ” دوره تربیت مربی حفظ قرآن کریم” در استان خبر داد. وی با اعلام اینکه مدت […]

به گزارش روز شنبه سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام: حجه الاسلام حسن شهیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، از ثبت نام حافظین بالای 5 جزء جهت ” دوره تربیت مربی حفظ قرآن کریم” در استان خبر داد.

وی با اعلام اینکه مدت ثبت نام در این دوره تا 25 خردادماه سالجاری می باشد، ادامه داد: در حال حاضر ثبت نام از علاقمندان به حضور در این دوره در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در حال انجام است.

حجه الاسلام شهیدی تصریح کرد: شرایط داوطلبان جهت شرکت در دوره عبارتست از: حداقل سن 18 سال، تسلط بر روان خوانی و تجوید قرآن کریم، حداقل میزان حفظ 5 جزء، قبولی در مصاحبه و آزمون حسن حفظ 5 جزء می باشد.

وی افزود: مدت زمان اجرای طرح 3 روز بوده که با حضور اساتید برجسته حفظ در کشور برگزار می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یادآور شد: اعطاء گواهینامه معتبر و فراهم شدن زمینه کارآموزی مربی قرآن در اداره اوقاف از مزایای شرکت در این دوره می باشد.