ایلام، راسان خبر_ قائم مقام وزیر بهداشت در استان گفت: ارائه خدمات مناسب در حوزه سلامت در اجرای طرح تحول نظام سلامت نه تنها باعث رضایت مندی مردم از دولت تدبیر و امید بلکه اعتماد هرچه بیشتر مردم به نظام جمهوری اسلامی شده است.

imagehandler

به گزارش روز جمعه پایگاه خبری راسان خبر؛ دکتر علی دل پیشه در نشست معاون وزیر بهداشت با هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار کرد: طرح تحول نظام سلامت یکی از افتخارات نظام و دولت تدبیر و امید است که در مجموعه وزارت بهداشت و درمان، عموماً بیشترین زحمت اجرای آن بر دوش معاونت درمان بوده و به لطف خداوند سبحان در طول اجرای این طرح شاهد تحولات برجسته ای در کشور و در استان ایلام در راستای خدمت واقعی و کسب رضایتمندی مردم بوده ایم که بالاترین افتخار است.

 وی در ادامه گفت: کاهش چشمگیر پرداختی هزینه ها از جیب مردم سطح رضایت مراجعه کنندگان را افزایش داده و با وجودی که کادر درمانی از پرداختی مناسب و به موقع برخودار نیستند، اما با این وجود با دلگرمی و تعهد حرفه ای به مردم و بیماران خدمت می کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: بیش از ۶۶ جلسه در راستای اجرای مطلوب طرح تحول نظام سلامت با حضور شخصیت ها و مقامات سیاسی و اجرایی استان برگزار نموده ایم و موانع و مشکلات مربوط به اجرای ابن طرح را به حداقل ممکن رسانده ایم.

دکتر دل پیشه با بیان اینکه خدماتی که در قالب اجرای طرح تحول نظام سلامت به مردم تقدیم شده غیر قابل مقایسه با زمان قبل از اجرای آن می باشد، یادآور شد: انگیزه همکاران ما در راه خدمت به مردم نسبت به آغاز این طرح تاکنون نه تنها کاهش نیافته بلکه مضاعفتر نیز گردیده است.