ایلام، راسان خبر_ رئیس اداره بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه اوقاف و امور خیریه استان ایلام از آغاز فاز دوم عملیات دیوارکشی صحن مطهر امامزاده سید سیف الدین محمد(ع) شهرستان دره شهر خبر داد.

images

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام: نصرت اله کشاورز رئیس اداره بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه اوقاف و امور خیریه استان، با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای عمران و بازسازی بقعه متبرکه امامزاده سید سیف الدین محمد(ع)، از آغاز عملیات دیوارکشی، نرده گذاری و محصور کردن محوطه امامزاده خبر داد.

وی افزود: دیوار کشی و ایجاد حصار اطراف امامزاده به طول ۵۰ متر و به ارتفاع ۴ متر به پیمانکار واگذار شده است.

رئیس اداره بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه اوقاف و امور خیریه استان ادامه داد: عملیات کفسازی و موزائیک کاری صحن بقعه به مساحت ۴۰۰ متر در حال انجام است.

کشاورز تصریح کرد: اعتبار این طرح ها ۵۳۰ میلیون ریال است که از محل نذورات بقعه تامین شده است.

وی افزود: امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد عمران و آبادانی هر چه بیشتر بقاع متبرکه با همت بالای کلیه شیفتگان به اهل بیت(ع) و مردم ولایی استان باشیم.

گفتنی است: مزار شریف امامزاده سید سیف‌الدین محمد(ع) در ۱۰ کیلومتری شهرستان دره‌ شهر در دهستان سرسبز ارمو واقع است و مردم این شهرستان نسبت به کرامات آن بزرگوار اعتقادات زیادی داشته و جهت زیارت و عبادت به حرم شریف ایشان مشرف می شوند.