به گزارش خبرنگار راسان خبر در ایلام، ،غلامحسن غیب پور،رئیس سازمان بسیج مستضعفین عصر دوشنبه  در بدو ورود به فرودگاه ایلام در جمع خبرنگاران گفت: یکی از برکات سیل و بارندگی اخیر در کشور تقویت انسجام ملی و همگرایی  بود که با کمک اقشار مختلف مردم، دستگاه های جهادی، سپاه، بسیج ، هلال احمر اتفاق […]

به گزارش خبرنگار راسان خبر در ایلام، ،غلامحسن غیب پور،رئیس سازمان بسیج مستضعفین عصر دوشنبه  در بدو ورود به فرودگاه ایلام در جمع خبرنگاران گفت: یکی از برکات سیل و بارندگی اخیر در کشور تقویت انسجام ملی و همگرایی  بود که با کمک اقشار مختلف مردم، دستگاه های جهادی، سپاه، بسیج ، هلال احمر اتفاق خوبی در این زمینه رخ داده است.
وی با بیان اینکه همدلی در بازسازی مناطق سیل‌زده ستودنی است افزود:  دعوت ملی در غالب طرح جهاد همبستگی از مردم کشور، کسبه ،بازاریان و غیره از روز گذشته در کشور صورت گرفته است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهارداشت: در راستای اجرای  این طرح از اقشار مختلف مردم درخواست شده در احداث منازل هموطنان که  در سیل اخیر آسیب دیده اند کمک کنند.
وی بیان داشت: سپاه  ادعا ندارد که در جای دولت قرار گیرد بنابراین تلاش می شود با مدیریت در کمترین زمان  بخشی از خسارت وارد شده به مردم را جبران شود
سردار غیب پور ادامه داد: وقوع سیلاب در استان‎های مختلف کشور از جمعه استان ایلام  همه مسؤولان، مردم، سپاه، بسیج و ارتش را یک بار دیگر در کنار یکدیگر قرار داد و این بزرگترین نعمت است.
سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین به منظور بازدید و بررسی وضعیت مناطق سیل‌زده استان ایلام به ایلام سفر کرد.
سفر به بخش سیل‌زده ماژین و روستاهای سیروان از جمله برنامه‌های امروز سردار غیب پرور به ایلام است