رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان از اجراي طرح ويژه بمناسبت ماه مبارك رمضان خبر داد.

download-(2)

سرهنگ “نوراله خادم” با اعلام این خبر گفت: به منظور تسهيل عبور و مرور و همچنين پيشگيري از بروز سوانح رانندگي، طرح ويژه  امنيتي، ترافيکي در ماه مبارک رمضان اجرا مي شود.

وي گفت: باعنايت به حلول ماه مبارک رمضان و استفاده مردم مؤمن و متعهد ايران اسلامي از فرصت گرانقدر پيش آمده و بمنظور جلوگيري از به وجود آمدن ترافيک قبل و بعد از افطار، تسهيل عبور و مرور ، برقراري نظم و ايمني و پيشگيري از بروز سوانح رانندگي با بکارگيري کليه کارکنان و تجهيزات خود طرح امنيتي،ترافيکي را از اولين روز ماه مبارک رمضان در دستور کار قرار داده است.

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان زمان اجراي اين طرح را از اولين روز در ماه مبارک رمضان اعلام كرد و گفت: محل اجراي اين طرح معابر و تقاطع پر ترافيک و تردد حوزه استحفاظي مي باشد و  اين طرح تاپايان ماه نيز ادامه دارد.

سرهنگ خادم طرح برخورد با موتور سيكلت سواران متخلف و خودروهايي كه در منظر عموم  اقدام به روزه خواري مي کنند را در دستور كار خود قرار داده و با متخلفان برابر مقررات رفتار خواهد شد.

سرهنگ خادم افزود: در ماه مبارك رمضان طرح هاي ويژه مناسبتي با اعمال محدوديت هاي خاصي در دستور كار پليس راهنمايي و رانندگي استان قرار مي گيرد كه هم زمان با روزهاي شهادت امام علي (ع) و ليالي قدر، روز قدس و روز عيد فطر در مورد نحوه اجرا و محدوديت هاي در نظر گرفته شده اطلاع رساني لازم به شهروندان ارائه خواهد شد.

سرهنگ خادم در پايان به رانندگان توصيه كرد: به توصيه هاي پليس در طول مسير عمل کرده و از هرگونه توقف دوبله و يا توقف هايي که منجر به سد معبر مي شود جدا خود داري کنند.