ایلام، راسان خبر_ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایلام: از ابتدای سالجاری تاکنون، ۷ پروژه عمرانی در بقاع متبرکه شهرستان ایلام اجرا شد.

download-2

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از  روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام: سید سجاد حسینی مقدم رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایلام اظهار داشت: بمنظور تبدیل شدن امامزادگان به قطب فرهنگی، عملیات بازسازی و نوسازی در امامزادگان و اماکن متبرکه شهرستان ایلام در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه در سالجاری کارهای عمرانی مختلفی در سطح بقاع این شهرستان انجام شده است، افزود: عملیات تسطیح و محوطه سازی در امامزاده حاج بختیار(ع) با زیربنای ۵۰۰ متر و ایجاد سردرب ورودی در این امامزاده جلیل القدر از جمله این فعالیت ها بوده که با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی استانی و نذورات بقعه انجام شده است.

وی در ادامه به عملیات عمرانی امامزاده سید محمد(ع) واقع در روستای چمن اشاره کرد و گفت: آینه کاری داخل شبستان و محوطه سازی با زیربنای ۱۰۰ متر مربع با هزینه ای بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال از اعتبارات عمرانی استانی و نذورات بقعه به اتمام رسیده است.

حسینی مقدم کاشیکاری سنتی و محوطه سازی و حصارکشی مسجد مقدس صاحب الزمان(عج) شهر ایلام را از دیگر فعالیت های عمرانی انجام شده در سالجاری عنوان کرد و افزود: این پروژه با زیربنای ۵۰۰ متر مربع با هزینه ای بالغ بر ۸۰۰ میلیون ریال از درآمد نذورات مسجد انجام شده است.