به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، علی اصغر کاظمی مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام  در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر مجموع بزرگراه های استان بیش از ۱۴۵ کیلومتر می باشد و هم اکنون نیز احداث ۱۰۵کیلومتر پروژه بزرگراهی در دست اقدام است. وی افزود: با توجه به […]

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، علی اصغر کاظمی مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام  در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر مجموع بزرگراه های استان بیش از ۱۴۵ کیلومتر می باشد و هم اکنون نیز احداث ۱۰۵کیلومتر پروژه بزرگراهی در دست اقدام است.

وی افزود: با توجه به میزان اعتبارات، اولویت بندی پروژه ها به نسبت میزان تردد کالا و مسافر، میزان تأثیر در شبکه ترافیکی کشوری، رفع نقاط پرحادثه، ترانزیت کالا ومسافر و بخصوص ترافیک ویژه ایام ماه های محرم و صفر صورت گرفته است.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام اظهار داشت: طبق اولویت بندی صورت گرفته برنامه توسعه راه های استان به بزرگراه در محورهای ایلام – مهران، حمیل – ایلام، اندیمشک – دهلران –مهران، ایلام – ایوان، ایلام- دره شهر – پل دختر در حال اجر است.

علی اصغر کاظمی ادامه داد: در صورت تأمین اعتبار به موقع انتظار می رود در شش ماهه نخست سال آینده ۵۰ کیلومتر از ۱۰۵کیلومتر بزرگراه در دست اجرا به بهره برداری برسد.

کد خبر/۴۶۴۳۸