به گزاشر خبرنگار سایت خبری راسان خبر؛ مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ایلام از بهره برداری از ۱۳۴ پروژه خرد و متوسط در دهیاریهای استان از ابتدای سال جاری تا زمان منتهی به دهه فجر خبر داد. یونس آزادی اقدامات صورت گرفته در دهیاریهای استان ایلام علی رغم حذف بخشی از اعتبارات دهیاریها […]

به گزاشر خبرنگار سایت خبری راسان خبر؛ مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ایلام از بهره برداری از ۱۳۴ پروژه خرد و متوسط در دهیاریهای استان از ابتدای سال جاری تا زمان منتهی به دهه فجر خبر داد.

یونس آزادی اقدامات صورت گرفته در دهیاریهای استان ایلام علی رغم حذف بخشی از اعتبارات دهیاریها در بودجه سال جاری کشور را خوب توصیف کرد و اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا زمان منتهی به دهه فجر در مجموع ۱۳۴ پروژه در دهیاریهای استان اجرا و به بهره برداری رسیده است.

وی ابراز داشت: برای اجرای این پروژه ها جمعاً ۵۹ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی و وجوه ارزش افزوده واریزی به حساب دهیاریها هزینه شده است.

آزادی در پایان گفت: این پروژه ها بیشتر در قالب بهسازی معابر، احداث کانال و جدول، پارک و فضای سبز، احداث پل و غیره اجرا شده اند.