نعمت‌ الله بیرانوند، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام  روز پنج شنبه در گفتگو با خبرنگار سایت خبری راسان خبر اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۳ هزارو ۵۷۶  فقره پرونده در حوزه‌های کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و درمان در تعزیرات استان تشکیل  و  برای بررسی به مراجع ذیربط ارجاع داده شده است. وی […]

نعمت‌ الله بیرانوند، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام  روز پنج شنبه در گفتگو با خبرنگار سایت خبری راسان خبر اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۳ هزارو ۵۷۶  فقره پرونده در حوزه‌های کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و درمان در تعزیرات استان تشکیل  و  برای بررسی به مراجع ذیربط ارجاع داده شده است.

وی ارزش این کالاها را ۲۰ میلیارد تومان دانست و افزود: در این راستا  ۶ میلیارد تومان جریمه از متخلفان وصول و به خزانه دولت واریز شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بیان داشت: طرح نظارتی برای کنترل بازار نوروزی به منظور نظارت دقیق و مستمر بر بازار شب عید و عرضه کالاهای ضروری مورد نیاز مردم از 7 اسفند ماه آغاز و  تا ۱۶ فروردین سال ۹۸ نیز ادامه خواهد یافت.

وی خاطر نشان کرد: تعزیرات حکومتی شهرستان ایلام با همکاری  اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، فرمانداری و دادستانی به‌صورت مستمر در راستای کنترل و تنظیم بازار اقداماتی از ابتدای سالجاری تاکنون انجام داده است.

وی با بیان اینکه تعزیرات حکومتی بدون هیچگونه اغماضی با متخلفان برخورد خواهد کرد، گفت: در صورت مشاهده و تکرار گران‌فروشی واحدهای صنفی، این  واحدها تعطیل خواهد شد لذا امیدواریم اصناف نسبت به رعایت قوانین با تعزیرات حکومتی نهایت همراهی را داشته باشند.

بیرانوند تاکید کرد:  گشت های نظارتی و سیار اداره کل بصورت روزانه با همراهی روسای شعب سیار و همراه با  دستگاه های نظارتی بنابر موضوع گشت به سطح بازار اعزام و اماکن هدف را مورد بازرسی و نظارت قرار داده و با موارد تخلف احتمالی در محل برخورد سریع و قاطع خواهد داشت.

وی از مردم استان خواست،در صورت مشاهده ارتکاب تخلفی توسط افراد صنفی با تعزیرات حکومتی همکاری نمایند و گزارشات خود را به این سازمان یا سایر دستگاههای مربوطه منعکس نمایند

بیرانوند همچنین از کسبه شهر ایلام خواست  در این ایام پایانی سال با همراهی مردم، قانون و جانب عدالت و انصاف را داشته باشند