ایلام، راسان خبر_ جشنواره ازدواج و خانواده جوان فردا با حضور مسئولین و خانواده های ایلامی برگزار می شود . در این جشنواره از ۱۵ فعال عرصه ازدواج تجلیل می گردد

resized_photo_2016-09-17_02-09-29jpg

به گزارش یکشنبه پایگاه خبر یراسان خبر به نقل از  روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام؛ محمدرضا تردست معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان و دبیر اجرایی جشنواره استانی ازدواج و خانواده گفت : این جشنواره فردا یکشنبه بیست و هشتم شهریور ماه در هتل زاگرس ایلام برگزار می شود .
تردست افزود : جشنواره ازدواج و خانواده جوان به منظور تجلیل از خیرین، خادمین و فعالین عرصه ازدواج در استان برگزار شده و هدف ان ترویج ازدواج های آسان ، آگاهانه، بهنگام و پایدار است .
وزارت ورزش و جوانان هر ساله در هفته ازدواج برنامه ها و فعالیتهای مختلفی دارد که یکی از آنها اجرای یک جشنواره ویژه برای معرفی الگوهای برتر حوزه ازدواج جوانان به جامعه است. این جشنواره امسال با نام « ادواج و خانواده جوان» در دو سطح استانی و ملی برگزار خواهد شد. نفرات برتر مرحله استانی جشنواره در بخش های خیر ازدواج، واسط ازدواج، فعالان رسانه ای شامل خبرنگار- برنامه ساز سیما و برنامه ساز رادیو، دستگاههای اجرایی فعال در حوزه ازدواج، زوج جوان قرآنی، زوج جوان کارگر و زوج جوان با توانایی خاص شناسایی و برگزیده شده اند و در مراسم فردا از آنها تجلیل به عمل خواهد آمد .