راسان خبر، ایلام_ استاندار ایلام با اشاره به اجرای طرح های توسعه ای در حوزه های نفت و گاز و همچنین تردد زائران عتبات عالیات در این استان، گفت: افزایش تعداد پروازهای فرودگاه شهدای ایلام در این شرایط ضروری است.

download-1

به گزارش روز یک شنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، محمدرضا مروارید روز یکشنبه در دیدار رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور اظهار کرد: راه اندازی پرواز ایلام – نجف از مهمترین درخواست های استان ایلام است که امیدواریم تمهیدات لازم برای راه اندازی این خط پروازی در اسرع وقت انجام شد.
وی افزایش تعداد پروازها، تکمیل و راه اندازی سالن پروازهای خارجی و راه اندازی پرواز ایلام – نجف را از مهمترین اولویت های کاری مدیریت فرودگاه شهدای ایلام اعلام کرد.
مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور نیز در این دیدار مردم ایلام را شایسته خدمات بهتر و بیشتر دانست و تاکید کرد: همه سعی شرکت فرودگاه های کشور ایجاد بستر برای افزایش خدمات به مردم است.
رحمت اله مه آبادی گفت: تلاش می کنیم نیازهای استان ایلام را با توجه به شرایط در حوزه افزایش پروازها با همکاری و تعامل ایرلاین ها تامین کنیم.
وی مدیر جدید فرودگاه ایلام را فردی باتجربه و دارای تحصیلات تخصصی در این حوزه معرفی کرد که تجارب ارزنده ای در این ارتباط دارد.
در این دیدار علی متانت به عنوان مدیر جدید فرودگاه شهدای ایلام معرفی و از خدمات مجتبی بیاتی تقدیر بعمل آمد.
مجتبی بیاتی بعنوان مدیر جدید فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه معرفی و منصوب شده است.