قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام روز شنبه در گفتگو با راسان خبر در مورد سفر اخیر شهردار ایلام به فرانسه گفت: با وجود اینکه شهردار ایلام  قبل از وقوع سیل اقدامات لازم جهت پیشگیری از بحران را اندیشیده بود اما به محض اطلاع از وقوع سیل سفر خود را نیمه تمام گذاشت و به استان […]

قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام روز شنبه در گفتگو با راسان خبر در مورد سفر اخیر شهردار ایلام به فرانسه گفت: با وجود اینکه شهردار ایلام  قبل از وقوع سیل اقدامات لازم جهت پیشگیری از بحران را اندیشیده بود اما به محض اطلاع از وقوع سیل سفر خود را نیمه تمام گذاشت و به استان برگشت.
وی افزود: کارهای شهرداری در استان مثبت است بنابراین رسانه  با هم افزایی اقدامات مثبت شهرداری و سایر مسوولان استانی  را در بین مردم اطلاع‌رسانی کنند.
استاندار ایلام گفت: غیبت شهردارایلام در زمان وقوع سیل، خوشبختان حادثه ی تلخی را برای مردم استان رقم نزد و به محض برگشت از سفر کارهای شهرداری را مانند گذشته دنبال کرد.
وی در مورد برکناری استاندار گلستان گفت: آقای مناف هاشمی با اطلاع از وقوع سیل گلستان را ترک کرد و به سفر رفت اما شهردار ایلام  به محض اطلاع به استان برگشت.
شهردار ایلام نیز در ادامه در مورد سفر خود به خارج از کشور گفت: قبل از برنامه ریزی برای سفر ، شهرداری و‌ مجوعه مدیریتی اقدامات لازم در حوزه بحران از چند ماه قبل اندیشیده شد که با وجود باران شدید و آبگرفتگی معابر خوشبختانه شهر ایلام با مشکل خاصی مواجه نشد.
وی افزود: بنده با تلاش شبانه روزی  هجده ماه در خدمت مردم عزیز استان بودم و برای اینکه  سال جدید را با آن انرژی بیشتری آغاز کنم نیاز به استراحت  داشتم بنابراین در چهارچوب ضوابط قانونی مرخص خود را با نهادی های مرتبط از جمله شورای شهر، فرمانداری و استانداری و حراست  هماهنگ کرده که سند مکتوب این موضوع به زودی در اختیار رسانه های استان قرار خواهد گرفت.
صادقیان گفت: همانطور که هر خانواده ی نیاز دارد در کنار فرزندانش باشد بر خود لازم دانستم غیبت چندین ماهه در کنار بچه ها و همسرم  را با مسافرت جبران کنم.