به گزارش روز پنج شنبه پایگاه خبری راسان خبر؛ جانشين رئيس پليس پيشگيري ناجا بابیان اينکه در مراسم اربعين حسيني، مأموریت گسترده و ويژه‌اي به پليس پيشگيري ناجا محول شده است، گفت: گشت‌هاي ويژه پيشگيري از جرم، تيم‌هاي کنترل محورهاي مواصلاتي و تأمین امنيت زائران به استان‌هاي ايلام و خوزستان اعزام می‌شوند.  سردار «مهدي معصوم […]

به گزارش روز پنج شنبه پایگاه خبری راسان خبر؛ جانشين رئيس پليس پيشگيري ناجا بابیان اينکه در مراسم اربعين حسيني، مأموریت گسترده و ويژه‌اي به پليس پيشگيري ناجا محول شده است، گفت: گشت‌هاي ويژه پيشگيري از جرم، تيم‌هاي کنترل محورهاي مواصلاتي و تأمین امنيت زائران به استان‌هاي ايلام و خوزستان اعزام می‌شوند.

 سردار «مهدي معصوم بیگی» اظهار کرد:  گشت‌هاي ويژه پيشگيري از جرم، گروه‌های کنترل محورهاي مواصلاتي و تأمین امنيت زائران به استان‌هاي ايلام و خوزستان اعزام خواهند شد و کارکنان اعزامي، توجيه شده و آموزش‌هاي لازم را ديده‌اند و از تجربه و تخصص مناسبي برخوردار هستند، ضمن اينکه از تجهيزات موردنیاز نيز بهره‌مند هستند.

وی ادامه داد:در اين خصوص جلسات متعددي براي همفکري، همراهي و هم‌افزايي با استان‌هاي درگير مأموریت و ديگر استان‌ها به‌ویژه استان‌هاي عقبه مرز تشکیل‌شده است و آمادگي کامل در مراکز انتظامي استان‌ها براي انجام مأموریت اربعين وجود دارد.

معصوم‌بيگي خاطرنشان کرد: براي مديريت و کنترل جمعيت و مرز، توقفگاه‌هايي در مسير زائران با امکانات مناسب پیش‌بینی‌شده است که در صورت لزوم ممکن است براي مدت کوتاهي زائران عزيز در اين توقفگاه‌ها اسکان داده شوند تا از تراکم بی‌جهت در مرزها جلوگيري شود.

وي از زائران اباعبدالله الحسين(ع) خواست همکاري کامل با خدمتگزاران خودشان در نيروي انتظامي داشته باشند و به توصيه‌هاي پليس توجه کنند.