ایلام، راسان خبر_ فرمانده انتظامي استان ایلام،خبر افزايش هزينه صدور گذرنامه را رد کرد و گفت: در اين زمينه هیچ‌گونه دستوري به نيروي انتظامي استان ابلاغ نشده است.

۲۵۸۰۱

به گزارش راسان خبر به نقل از پایگاه پلیس؛ سردار «نورعلی ياري» اظهار کرد: در آستانه اربعين حسيني و کنگره عظيم اربعين قرار داريم و دولت و نيروي انتظامي هیچ‌گونه برنامه‌ای براي افزايش هزينه صدور گذرنامه ندارند.

وی بابیان اینکه خبر افزايش ۳۰۰ درصدي هزينه صدور گذرنامه حقيقت نداشته و هیچ‌گونه دستوري در اين زمينه به ما ابلاغ نشده است افزود: قرارگاه امام علي از ابتداي سال در اين فرماندهي تشکیل‌شده و هماهنگی‌های لازم با ارگان‌های ذی‌ربط انجام‌شده است. 

یاری خاطرنشان کرد: همه نيروهاي امنيتي و انتظامي اعم از پلیس‌راه و مرزباني و يگان ويژه و نيروهاي انتظامي داخل شهرها براي برپايي هر چه باشکوه‌تر کنگره عظيم اربعين آمادگي کامل دارند. 

فرمانده انتظامي ايلام به آمادگي نسبي زیرساخت‌های استان نسبت به سال قبل اشاره کرد و گفت: دولت تمام توان خود را براي آماده کردن زیرساخت‌های موردنیاز براي تردد روان و بی‌دغدغه‌ی زوار عتبات عاليات به کار گرفته و اقدامات خوبي نسبت به سال گذشته انجام داده است ولي بااین‌وجود همچنان توجه ويژه دولتمردان را می‌طلبد.