ایلام، راسان خبر_ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت:امنیت اجتماعی ،اخلاقی کشور مرهون حضور قدرتمند نیروی انتظامی است.

images(5)

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری راسان خبر از ایلام به نقل از پایگاه خبری پلیس، ،حجت الاسلام والمسلمین”محمد نقی لطفی”در دیدار با جانشین انتظامی استان و جمعی از کارکنان پلیس راه ایلام اظهار داشت:پلیس در عرصه های مختلف به درستی انجام وظیفه می کند و شکر خدا در عرصه های میدانی درخشانترین کارنامه را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به امنیت مطلوبی که در داخل کشور وجود دارد که شاید در کل جهان نمونه اش پیدا نخواهد شد گفت:کشورهایی که داعیه ابرقدرتی دارند،امروز نا امن ترین کشورها در داخل خودشان هستند.

امام جمعه ایلام با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران که همیشه مورد بغض و کینه دشمنان بوده و تلاش کردند تا نا امنی را در کشور ایجاد کنند تصریح کرد:الحمدا… با حضور نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح در رسیدن به اهدافشان ناکام مانده اند.

وی خاطر نشان کرد:امنیت اجتماعی،اخلاقی کشور ایران اسلامی مرهون حضور مقتدرانه نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به اینکه در آستانه سال نو قرار داریم گفت:برخورد شایسته با زائران،همانگونه که در ایام اربعین حسینی(ع) چه در زمان ورود به شهر مهران و چه در زمان بازگشت به کشور انجام شد در تعطیلات نوروز هم باید تلاش کرد تا مسافران راضی باشند.

حجت الاسلام لطفی با تاکید بر اینکه در ایام تعطیلات سال جدید کار پلیس سخت تر خواهد شد،گفت:برقرای امنیت برای زائران و گردشگرانی که به استان ایلام سفر می کنند بر عهده پلیس است که سال های گذشته کلیه رده های انتظامی استان آن را به خوبی انجام دادند.

امام جمعه ایلام  در پایان از زحمات پلیس راه و راهور که در زمان اربعین حسینی(ع) توانستند بار ترافیکی سنگین راه های مواصلاتی استان را عالی کنترل کنند تشکر و قدردانی کرد.