به گزارش راسان خبر در ایلام، حجت الاسلام الله‌نور کریمی تبار دقایقی پیش در دیدار با سازمان‌های مردم نهاد اظهار داشت: جوانی فصل خاصی از زندگی است و تا زمانی که این دوران سپری نشود انسان قدر زندگی خود را نمی‌داند لذا استفاده از این دوران بهترین خاطرات انسان است. وی افزود: امید و توجه […]

به گزارش راسان خبر در ایلام، حجت الاسلام الله‌نور کریمی تبار دقایقی پیش در دیدار با سازمان‌های مردم نهاد اظهار داشت: جوانی فصل خاصی از زندگی است و تا زمانی که این دوران سپری نشود انسان قدر زندگی خود را نمی‌داند لذا استفاده از این دوران بهترین خاطرات انسان است.

وی افزود: امید و توجه به جوانان از دستورات مهم رهبری بوده و در این راستا به مدیران تاکید فراوان دارد.

نماینده ولی فقیه در استان اذعان کرد: سرمایه‌های کشور جوانان هستند و این افراد نقش مهمی در جنگ دفاع مقدس ایفا کرده‌اند، اگر الان در عرصه‌های مختلف علمی و تکنولوژی های کشور موفق بوده به واسطه‌ی حضور جوانان بوده است.

وی ادامه داد: افرادی که در حوزه‌ی سازمان‌های مردم نهاد فعالیت کرده، منافع شخصی خود را فدای منافع مردم کرده‌اند و این موضوع مهم نشان از تاثیر این سازمان‌ها در جامعه است.

در ادامه بهروز حیدرزاده، مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این دیدار گفت: مهم‌ترین سیاست کار وزارت ورزش و جوانان، حمایت مادی و معنوی از طرح‌های سازمان‌های مردم نهاد است که در این مورد توجه ویژه‌ای به استان ایلام شده.

وی افزود: افتتاح خانه جوان در شهرستان‌های چرداول و مهران در راستای اجرای برنامه‌های جوانان مهمترین برنامه‌های اداره کل در سال گذشته است.