به گزارش راسان؛ حجت‌الاسلام احمد امرایی  در جمع شماری از نمازگراران در مسجد جامع سرابله اظهار داشت: نارضایتی از عملکرد شهرداری و شورای شهر اسلامی شهر سرابله زیبنده مسئولان نبوده و باید در این راستا تلاش بیشتری شود. وی گفت: فقدان زیرساخت و نبود آسفالت مناسب در این شهر، مردم را با مشکلات زیادی روبه‌رو کرده است. از آنجایی که […]

 images-(1)

به گزارش راسان؛ حجت‌الاسلام احمد امرایی  در جمع شماری از نمازگراران در مسجد جامع سرابله اظهار داشت: نارضایتی از عملکرد شهرداری و شورای شهر اسلامی شهر سرابله زیبنده مسئولان نبوده و باید در این راستا تلاش بیشتری شود.

وی گفت: فقدان زیرساخت و نبود آسفالت مناسب در این شهر، مردم را با مشکلات زیادی روبه‌رو کرده است. از آنجایی که مردمان این دیار فاتحان غرورآفرین میمک هستند و در تمام صحنه‌های انقلاب همواره یار و یاور نظام بوده‌اند حقیقتا زیبنده این شهر نیست که ورودی و خروجی مناسبی نداشته باشد.

امرایی ادامه داد: تمام زیرساخت‌ها و بافت شهری سرابله مربوط به سالیان گذشته است و بیشتر کوچه و معابر آن دارای آسفالت غیرقابل استفاده است.

امام جمعه سرابله تصریح کرد: اتحاد و همدلی بیشتر بین مسئولان شهرستان می‌تواند به توسعه بیشتر شهر کمک کند.

وی همچنین با اشاره به انتخابات دهم اردیبهشت‌ماه گفت: نماینده مردم باید شجاع و نترس و ولایتی باشد. ان‌شاءالله مردم با حضور حماسی خود در ۱۰ اردیبهشت در پای صندوق‌های رأی برگ زرین دیگری بر افتخارات این مملکت رقم خواهند زد.

امام جمعه سرابله گفت: انتظار مردم از نمایندگان جدید مردم در مجلس شورای اسلامی این است که عنایت ویژه‌ای به شهرستان سرابله داشته باشند چونکه شهرستان چرداول به عنوان ورودی استان ایلام و پیشانی ورودی زوار عتبات عالیات است.